Peter Simon Rôzne

FOTO+VIDEO: Mikulášov nabitý program ukončilo rozsvietenie stromčeka na námestí

Rožňavský Mikuláš sa ani na minútu nezastavil. Prešiel snáď všetky materské školy, domov sociálnych služieb, ale aj Obchodnú akadémiu či kaštieľ Betliar. Napokon sa v podvečerných hodinách ukázal na Námestí baníkov v Rožňave a rozsvietil Vianočný strom. Pozrite si video :)

Ilustračný obrázok k článku FOTO+VIDEO: Mikulášov nabitý program ukončilo rozsvietenie stromčeka na námestí
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Mikuláš spolu so svojím doprovodom čertom, anjelom a ďalšími rozprávkovými postavičkami prišiel aj na Námestie baníkov v Rožňave. Dovtedy však nelenil, celý deň chodil rozveselovať deti po škôlkach a školách v našom regióne. Večer tak ukončil priamo v centre mesta, kde ho už vítali deti so spevom a básničkami.

O bohatý kultúrny program sa na námestí postarali deti z Centra voľného času a Základnej umeleckej školy v Rožňave. Prítomným rodičom a deťom sa predviedli aj tanečnice z gymnastického krúžku, či zaujímavý príbeh o samotnom Mikulášovi. Potom dorazil aj Mikuláš so svojím sprievodom a rozsvietil Vianočný strom. Deti doslova šaleli a ihneď sa za Mikulášom rozutekali. Ten ich napokon obdaroval a zaželal veľa zdravia, lásky a napadnutého snehu.

Prinášame vám fotky a videozostrih z vítania Mikuláša v Rožňave. Želáme príjemné sledovanie.

Mikuláš v Rožňave
1
Galéria
Mikuláš v Rožňave
15
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM