Aktualizované Peter Simon Krimi

Rožňavčan si zvaril: Razia kukláčov v Rožňave

V Rožňave zasahovali kukláči. Na známej ulici vykonávali domovú prehliadku!

Ilustračný obrázok k článku Rožňavčan si zvaril: Razia kukláčov v Rožňave
Zdroj: Martina Molčanová TV JOJ

Policajná razia sa uskutočnila vo štvrtok 15. decembra 2016 na Šafárikovej ulici už v ranných hodinách.

Na známej frekventovanej ulici v Rožňave vykonali muži zákona domovú prehliadku. Objekt a aj priľahlý chodník opáskovali.

Ako uviedla hovorkyňa košickej polície, Jana Mésarová, policajti Okresného riaditeľstva PZ v Rožňave v súčinnosti s príslušníkmi pohotovostného policajného útvaru KR PZ v Košiciach dnes (15.12.) od skorých ranných hodín vykonávali neodkladné a neopakovateľné úkony podľa Trestného poriadku.

„Na základe príkazu sudcu pre prípravné konanie bola vykonaná domová prehliadka a prehliadka nebytových priestorov na Šafárikovej ulici v Rožňave. Počas úkonu bolo nájdené väčšie množstvo predmetov, ktoré súvisia s vyšetrovanou trestnou vecou nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami, a u ktorých je podozrenie, že súvisia aj s inou, prevažne majetkovou trestnou činnosťou. Vzhľadom na vykonávané procesné úkony nie je možné poskytnúť bližšie informácie, nakoľko by to mohlo zmariť alebo sťažiť objasnenie veci. Bližšie informácie poskytneme, ak to procesná situácia dovolí,“ spresnila Jana Mésarová.

Zdroj: Martina Molčanová TV JOJ
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM