Monika Földešiová Od Vás

FOTOMOMENTKY: Pozrite si zábery z leteckých dní

Viac ako stotisíc divákov, stovky lietadiel a vrtuľníkov zo 14 krajín sveta, prelet amerického transportéra C-17 Globemaster či obrovský bombardér B-52. To všetko sa dialo na leteckých dňoch v Sliači. Tu sú momenty z letiska v obrazoch...

Dva dni doslova nabité programom. To je bilancia Medzinárodných leteckých dní SIAF 2012, ktoré sa konali 1. a 2. septembra na Leteckej základni Sliač. Podujatie organizovala Slovenská letecká agentúra ako súčasť osláv 68. výročia SNP. ## Stíhačky aj oáza pre deti[/color][/size] Deti s rúčkami na ušiach a rodičia s ich balónmi v rukách s úžasom pozerali do neba a kochali sa okrídlenými tátošmi. O tom, že program bol naozaj bohatý svedčí aj skutočnosť, že rachot motorov neutíchol od 10.00 až do 17.00 hodiny. Za tento čas mohli diváci vidieť prelety stíhačiek, bojových lietadiel, vrtuľníkov, ale aj ukážky vzdušných bojov.

[blockquote]Na oddych boli pre návštevníkov pripravené stánky s občerstvením, kde sa mohli posilniť teplými jedlami, nápojmi, rôznymi maškrtami a tiež nanukmi od spoločnosti Algida. **Deti si našli čas vyblázniť sa aj v rodinnej oddychovej zóne, kde sa dosýta vyskákali na skákacích hradoch a šmýkačkách, ktoré zabezpečila spoločnosť [link=http://www­.bcf.sk/]BCF, s.r.o.[/link], oficiálny partner podujatia. **[/blockquote]

Okrem rodinnej zóny firma BCF zabezpečila na celom podujatí dodávku elektriny v zóne VIP GOLD a VIP, pripojenie aparatúry veľkoplošných LED obrazoviek pomocou generátora, ale aj elektrinu pre spoločnosť Microsoft. Tá v oddychovej zóne prezentovala svoje Xbox-i. [link=http://www­.bcf.sk/]BCF[/lin­k] sa postarala aj o dodávku energie pre spoločnosť Gripen, ktorá je výrobcom elektroniky do lietadiel a na podujatí prezentovala trenažér stíhacieho lietadla. Okrem tejto technickej podpory zabezpečila firma elektrinu prezentačno – komerčným stánkom, napríklad TV JOJ, poisťovni Dôvera, BB Expo, Algide a mnohým ďalším.

Od Mikuláša až po šport[/color][/si­ze]

BCF ako alternatívny dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu pravidelne poskytuje sponzorstvo formou zabezpečenia zábavných detských kútikov, čím buduje dobré vzťahy s klientmi. Ročne spoločnosť sponzoruje niekoľko desiatok akcií, či už dni detí, Mikuláša, školské akcie, charitatívne akcie, športové a zábavné podujatia. Fotogalériu [link=http://www­.bcf.sk/galeri­a]si pozrite TU[/link]!

„Raz zažiť je lepšie ako strokrát vidieť. Avšak pre tých, ktorí sa akcie SIAF 2012 nezúčastnili, prinášame aj fotodokumentáciu z podujatia,“ odkazuje Ing. Miroslav Štrba, riaditeľ spoločnosti BCF, s.r.o.

fotomomentky SIAF
15
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM