Radka Deckerová Futbal

Futbalisti Rožňavy nestačili na hráčov z Kráľovského Chlmca

Futbalisti cez víkend cestovali na predposledný zápas jarnej časti do Kráľovského Chlmca.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti Rožňavy nestačili na hráčov z Kráľovského Chlmca

Kráľovský Chlmec – Rožňava 2:0 (1:0)

Do zápasu išli hráči s jediným úmyslom doniesť nejaké body nakoľko posledné kolá sa im darilo a dokázali vyhrať aj na pôde súpera. Prvý polčas sa hra striedala na oboch stranách, na jednej aj na druhej strane sa vyskytli šance na strelenie gólu. Prvý gól padol z kopačky Filipa Kovácsa, ktorý rozhodca Rožňave pre postavenie mimo hry neuznal. Tri minúty pred koncom polčasu sa podarilo súperovi dať gól do šatne na 1:0 pre Kráľovský Chlmec.

Druhý polčas si dokázali hráči Rožňavy vypracovať niekoľko pekných šancí len ani jedna neskončila za brankárovým chrbátom. Hráčom Chlmca sa podarilo ešte streliť gól na 2:0 z priamého kopu v polovici druhého polčasu.

Najbližší a zároveň posledný zápas hráči Rožňavy odohrajú už túto sobotu so Sobrancami o 17:00 v Rožňave.