Radka Deckerová Tlačové správy

Hlasujte za mesto Rožňava: Vyrásť môže Oáza oddychu

Mesto ROŽNAVA sa zapojilo do spoločného partnerského programu spoločností SPP, nadácie Ekofondu a nadácie SPP s názvom SPPoločne. Náš projekt bol úspešný a obstál v konkurencii 700 prihlásených projektov.

Ilustračný obrázok k článku Hlasujte za mesto Rožňava: Vyrásť môže Oáza oddychu
Foto: Radka Deckerová

Od 30. mája 2013 je spustené verejné on-line hlasovanie o najprínosnejší projekt pre daný región. Až 240 projektov z celého Slovenska dostane šancu uchádzať sa o podporu verejnosti v druhej fáze programu kde hlasuje samotná široká verejnosť!!!

Prosíme preto občanov mesta o pomoc pri hlasovaní za mesto ROŽŇAVA v projekte Zlepšime SPPoločne Slovensko-Oáza oddychu DRUŽBA, v ktorom žiadame 8 000 € na vybudovanie nového detského ihriska na sídlisku Družba.

Hlasuje sa prostredníctvom bezplatnej SMS s overovacím kódom. Všetky inštrukcie nájdete po kliknutí na priložený link.

LINK: http://www.sppolocne.sk/…lprojektu/19?…

Sami môžete rozhodnúť svojím 1 hlasom alebo 3 hlasmi, ktorý projekt získa finančný príspevok na svoju realizáciu. Šancu uspieť má minimálne 12 projektov v každom z 3 regiónov Slovenska (západ, stred a východ) s najvyšším počtom pridelených hlasov – 6 projektov v kategórii SPPoločne pre ľudí a 6 projektov v kategórii SPPoločne pre domovinu, t.j. spolu najmenej 36 projektov.

Pre zákazníkov SPP pripravilo tiež súťaž „Zlepšime SPPoločne Slovensko“ o 8 pobytových poukazov. Vyhrať môžete 3-dňový wellness pobyt pre 2 osoby v kaštieli Grand Castle v Liptovskom Hrádku. Po zaregistrovaní do nového zákazníckeho on-line portálu Moje SPP prostredníctvom www.sppoločne.sk ste automaticky zaradený do tejto súťaže.

Nenechajme si ujsť túto jedinečnú príležitosť a snažme sa všetci SPPoločne zlepšiť ROŽŇAVU a podporiť svojím hlasom projekt, ktorý vylepší miesto kde žijeme.

Ďakujeme za každý hlas

Zdroj: roznava.sk

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM