Eva Viestová Krimi

Hrozný nález v Jelšave: Pri námestí objavili mŕtvolu ženy (†29)

Ako pre náš portál potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva v Banskej Bystrici Mária Faltániová, v centre Jelšavy bola včera v noci nájdená mŕtvola 29-ročnej ženy. Polícia na prípade aj v týchto chvíľach intenzívne pracuje.

Ilustračný obrázok k článku Hrozný nález v Jelšave: Pri námestí objavili mŕtvolu ženy (†29)
Foto: Eva Viestová

V noci sme boli v Jelšave aj my a prinášame vám zábery z miesta činu a rozhovor s matkou ženy, ktorá bola od pondelka nezvestná a je možné, že obeťou je práve ona.

Mŕtvu ženu pri opustenom starom mlyne v Jelšave našli vo štvrtok 6. júna večer dvaja muži. Ako potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Mária Faltániová, miesto činu ešte aj teraz prehľadávajú kriminálni experti.

V centre mesta čakali za policajnou páskou desiatky ľudí. Podľa ich slov hľadali nezvestnú ženu, ktorá sa stratila ešte v pondelok 3. júna večer. Na druhý deň sa v centrálnej časti Jelšavy na lavičke našiel jej mobilný telefón.

Nezvestnosť matky dvoch detí ohlásili aj na polícii, no príbuzní ju chodili hľadať aj sami. Večer prehľadávali práve okolie starého mlyna. Podľa polície bola žena zavraždená.

info: Revúca24/tasr

Vražda Jelšava
6
Galéria
Vražda Jelšava
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM