Peter Simon Správy

Koniec roka na rožňavskom gymnáziu: Smiech aj rozlúčkové selfies, FOTO, VIDEO

Vysvedčenia v rukách a v hlavách myšlienky na vytúžené prázdniny. Na rožňavskom gymnáziu bolo v posledný deň školského roka živo.

Ilustračný obrázok k článku Koniec roka na rožňavskom gymnáziu: Smiech aj rozlúčkové selfies, FOTO, VIDEO
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Dobrá nálada, posledné fototermíniky na schodoch do budovy, nejaké tie selfies a dohadovanie sa, kam po tomto veľkom dni vyraziť. Predsa len, niektorí spolužiaci sa neuvidia celé leto.

Záverečná ceremónia neobišla ani Gymnázium Pavla Jozefa Šafárika v Rožňave. V úvode predniesli svoj príhovor riaditeľ školy a pedagógovia. Následne sa prešlo k oceňovaniu jednotlivých študentov. Nechýbali ani štatistiky. Potom sa študenti presunuli do svojich tried, kde prišlo to, na čo tak dlho čakali.

S výsledkom svojho celoročného snaženia boli niektorí spokojní viac, niektorí menej, inú ako usmiatu tvár ale pred školou vidieť nebolo. Radosť z blížiacich sa voľných týždňov sa nedala skryť.

Momenty z posledného školského dňa rožňavských gymnazistov si pozrite v našej fotogalérii. Na záberoch vidno množstvo usmiatych tvárí. Mladé dievčatá sa premenili na vyspelé dámy, ich spolužiaci zase na šarmantných pánov. Iní to poňali skôr neformálne.

„Super, začali sa prázdniny, leto a oddych. S vysvedčením som spokojná, deň dopadol nadmieru dobre,“ konštatovala Michaela.

„Plány na leto ešte nemám, nechám tomu skôr voľný priebeh. Určite budú nejaké výlety s rodinou a kamarátmi, ale hlavne sa zameriam na oddych. Mám pocit, že to rýchlo ubehne,“ prezradil nám Peter z gymnázia.

Pozrite sa, ako vyzeral koniec školského roka v iných regiónoch Slovenska.

Čítajte tiež: Koniec školského roku v Rožňave: Mestskí posilňujú hliadky!

Gymnázium v Rožňave zatvorilo svoje brány
1
Galéria
Obrazom: Odovdzávanie vysvedčení na gymnáziu v Rožňave
35
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM