Peter Simon Správy

Najklikanejšie články celého týždňa: Pozrite si ich v jednom balíku

Obzrite sa spolu s nami za končiacim sa týždňom. Prinášame vám v jednom balíku päť správ, ktoré počas neho našich čitateľov zaujali najviac.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie články celého týždňa: Pozrite si ich v jednom balíku
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Pietny akt pripomenie historickú udalosť

Základná organizácia partizána Tótha SZBP v Rožňave, vojenské útvary a Mesto Rožňava organizujú spoločne pietny akt kladenia vencov pri príležitosti 73. výročia oslobodenia Rožňavy. V srdci nášho mesta sa bude spomínať.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Jordan, Kemal, Timur a to nie je všetko!

Na našom spravodajskom webe sme vám už priniesli zaujímavé hitparády najčastejších chlapčenských a dievčenských mien, ktoré dostávali deti narodené v roku 2017 v Rožňave. Objavili sa v nich krstné mená ako napríklad Tomáš, Ján, Oliver, či Sofia, Michaela, Nela. Teraz sa však spolu s nami ale už pozrite, aké na naše pomery nevšedné krstné mená dostali niektoré bábätká, ktoré prišli na svet v roku 2017 v Rožňave.

Zdroj: TASR

Čudná zima v Rožňavskom okrese

Slnečné lúče roztopili aj posledný sneh. Ak sa vám ešte žiada prechádzka po zasneženej prírode alebo guľovačka, môžete zájsť do neďalekej Stratenej a jej okolia. Tam ešte bielu perinu nájdete.

Foto: Petr Hanzlíček / Zdroj: Dnes24.sk

Ako sa vám páčili Rožňavské Vianoce 2017 a oslavy Nového roka?

Najkrajšie sviatky ako aj vítanie Nového roka sú za nami. Čo všetko so sebou priniesli a ako sa páčili Rožňavčanom? Zahlasujte!

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Oficiálne prvý Rožňavčan roku 2018, FOTO

Oficiálne prvým narodeným obyvateľom mesta Rožňava je Teo. Tento titul mu už nikto nevezme. My sme ho navštívili a pripravili aj fotky.

Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM