Peter Simon Správy

Najklikanejšie témy týždňa: 5 správ, ktoré Rožňavčanmi najviac pohli

Posledné dni priniesli niekoľko spravodajských tém, ktoré medzi našimi čitateľmi zarezonovali. Prinášame vám prehľad tých najčítanejších.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 správ, ktoré Rožňavčanmi najviac pohli
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Koniec školského roka na gymnáziu v Rožňave

Záverečná ceremónia neobišla ani Gymnázium Pavla Jozefa Šafárika v Rožňave. V úvode predniesli svoj príhovor riaditeľ školy a pedagógovia. Následne sa prešlo k oceňovaniu jednotlivých študentov. Nechýbali ani štatistiky. Potom sa študenti presunuli do svojich tried, kde prišlo to, na čo tak dlho čakali.

Zmena na poste prednostu okresného úradu

Vláda dokončila výmenu prednostov okresných úradov v súvislosti s koaličnými dohodami. Nové vedenie od 1. júla aj v našom meste. Prečítajte si, kto sa stal novým prednostom okresného úradu v našom meste.

Najstaršia Rožňavčanka

Čiperná babička, ktorá je ubytovaná v Subsídiu, sa dožila veku, ktorý jej môžeme len závidieť. Zablahoželať prišiel aj primátor Rožňavy, to však nebolo všetko. 97 rokov. Tenko krásny vek oslávila jubilantka Anna Jankóová v Subsídiu, kde jej primátor Pavol Burdiga odovzdal kyticu voňavých kvetov, pamätný list a darčekový kôš. Pani Jankóová s vďačným úsmevom poďakovala a uviedla, že jej návšteva priniesla obrovskú radosť.

Veľká cena Rožňavy

V našom meste sa uskutočnilo podujatie, ktoré tu ešte nebolo. My sme tam samozrejme nechýbali a pripravili zaujímavé momentky. Pozrite si, kto sa stal absolútnym víťazom podujatia. Ostanete prekvapení…

Základná škola pripravila nevšedné video

Školský rok končí. Najviac sa tešia žiaci a študenti. Základná škola Zlatá 2 v Rožňave sa rozhodla pre zaujímavý krok. Riaditeľ, učitelia a samotní žiaci sa rozhodli zapojiť a vyslať jasný odkaz celému Slovensku. Areál školy sa tak premenil na plochu plnú zábavy a tanca. V 4. minútovom videu sa na začiatku riaditeľ prihovára širokej verejnosti a želá príjemné prežitie letných prázdnin. Potom to celé vypukne.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM