Peter Simon Správy

Najúspešnejší športovec roka, kolektív, či veterán: Navrhnite osobnosť, ktorej udelia cenu!

Naša radnica každoročne na podujatí Dni mesta Rožňava udeľuje športovcom cenu Najúspešnejší športovec roka, športový kolektív, či veterán. Nebude tomu inak ani v budúcnosti a preto mesto vyzýva občanov už teraz, aby predložili svoje návrhy s odôvodnením.

Ilustračný obrázok k článku Najúspešnejší športovec roka, kolektív, či veterán: Navrhnite osobnosť, ktorej udelia cenu!
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

V rámci Dní mesta sa každoročne udeľujú ocenenia najúspešnejším športovcom, športovým kolektívom a ocenenie za dlhoročnú prácu v oblasti športu. Oceňovaní sú občania mesta, ktorí úspešne reprezentovali naše mesto v jednotlivých športoch alebo aktívne pracovali ako športoví funkcionári a tréneri.

„V zmysle uznesenia Mestského zastupiteľstva v Rožňave č. 182/2013 bod 1 písm. b) Komisia vzdelávania, kultúry, mládeže a športu MZ v Rožňave predložené návrhy prerokuje a uznesením odporučí na schválenie Mestskému zastupiteľstvu v Rožňave do konca januára 2017 a v mesiaci február najúspešnejší športovci, kolektívy a veterán budú propagovaní na webovej stránke mesta a úradnej tabuli mesta Rožňava. Schválení nominanti prevezmú ocenenia v mesiaci september počas organizovania Dní mesta Rožňava súčasne s Rožňavským jarmokom,“ informuje Erika Švedová z odboru školstva, kultúry, mládeže a športu v Rožňave.

Predkladať teda môžete návrhy na Najúspešnejší športovec a Najúspešnejší športový kolektív mesta za rok 2016 spolu s krátkym odôvodnením, ale aj návrhy na ocenenie Za dlhoročnú prácu v oblasti športu – veterán. Návrhy môžete posielať v termíne do 30. novembra 2016

Poštou na adresu Mestský úrad, Odbor školstva, kultúry, mládeže a športu, Šafárikova 29, 048 01 Rožňava, alebo osobne v Kancelárii prvého kontaktu – do podateľne Mestského úradu v Rožňave.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM