Nápad, ktorý nemá chybu a spríjemní chvíle v našich uliciach: Rožňavčanom nad hlavy vzlietne množstvo bublín
Predstavte si moment, počas ktorého ulice zaplavia stovky až tisícky pestrofarebných bublín. Takýto spoločný okamih zažijeme už onedlho aj v našom meste.

25. august 2015 – presne v tento deň o 16.00 hod. na severnej časti Námestia baníkov v Rožňave zaplavia stovky a tisícky farebných bublín! Konať sa bude II. ročníka Dňa bublín! stačí si do ruky vziať bublifuk a vykročiť do ulíc mesta :)
„Druhý ročník Bubble day so sebou nesie aj novú myšlienku a to, že je Bez hraníc,“ uvádzajú organizátori podujatia, ktorí vysvetlili, že nejde len o podujatie, ale o myšlienku, ktorá búra bariéry, posúva hranice a prináša nové priateľstvá. Pretože Deň bublín sa tento rok uskutoční aj za hranicami Slovenska, napríklad v Londýne či v Benátkach a bude tak mať medzinárodný charakter.
Koordinátorka Bubble day 2015 v našom meste je Simona Čečková v spolupráci s mestom Rožňava a s rožňavskou mládežou.
Tento rok sa do projektu zapojilo aj mesto Rožňava, ktoré pre vás pripravilo aj sprievodný program počas celého podujatia. Ako prezradila koordinátorka akcie z Rožňavy Simona Čečková, tešiť sa môžete aj na vystúpenie hudobnej formácie MIXTAPE. Na záver Čečková však upozorňuje, že bublifuky si na podujatie treba zabezpečiť vo vlastnej réžii.
Foto a video: Bubble day
