Eva Sládková Krimi

Nové informácie k nehode pri Slavci od polície: Je na vine mladá vodička?

Včera popoludní sa stala dopravná nehoda v smere od obce Slavec na obec Brzotín. Zrazilo sa 6 áut. K téme sa už vyjadrila polícia.

Ilustračný obrázok k článku Nové informácie k nehode pri Slavci od polície: Je na vine mladá vodička?
Zdroj: Dnes24.sk

Ako nás informoval kapitán Jaroslav Ličák z oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, 34-ročná vodička z Rožňavy sa pravdepodobne nevenovania plne vedeniu vozidla.

Bočná zrážka

„Vodička po prejdení miernej pravotočivej zákruty prešla s vozidlom do protismernej časti vozovky vľavo. Následkom toho došlo k bočnej zrážke s oproti idúcim nákladným vozidlom značky DAF, ktoré viedol 53-ročný muž z Košíc,“ uviedol Jaroslav Ličák.

Šoférka následne v protismere narazila do ľavej bočnej časti oproti idúceho vozidla značky Citröen Jumper, ktoré riadil 47-ročný vodič z Košíc. Vtedy už neovládateľné vozidlo Volkswagen Sharan sa na ceste dostalo do točivého šmyku a narazilo do ľavej bočnej časti ďalšieho oproti idúceho vozidla značky Peugeot Boxer, ktoré riadil 18-ročný vodič.

Ďalšie nárazy

Po náraze vozidlo Volkswagen Sharan, ktoré bolo stále v točivom šmyku, narazilo do ľavej prednej časti za ním idúceho vozidla značky Citröen Berlingo, ktoré viedol 41-ročný vodič z okresu Trebišov. Toyota Auris so 40-ročným vodičom z okresu Košice – okolie, bolo v poradí piate a posledné, do ktorého neovládateľný Sharan narazil.

Škody

Pri dopravnej nehode došlo k zraneniu 34-ročnej vodičky, pravdepodobnej vinníčky. Škoda na motorových vozidlách bola predbežne vyčíslená na sumu 30.000 eur. Na mieste boli všetci účastníci dopravnej nehody podrobení dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, s negatívnym výsledkom.

Obrazom: Dopravná nehoda pri Slavci, zrazilo sa 6 vozidiel
23
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM