Radka Deckerová Rôzne

Nový internetový hit: Sochy útočia na ľudí

Vtipné fotografie mierumilovných sôch, ktoré vďaka dobrému naaranžovaniu ožívajú a menia sa na krvilačné beštie, postupne zaplavujú internet.

Ilustračný obrázok k článku Nový internetový hit: Sochy útočia na ľudí
Zdroj: Webnoviny.sk

Minulý rok viedol planking

Spôsobov, ako sa zabaviť na internete, je každým týždňom stále viac. Uplynulý rok v zdielaní vtipných fotografií viedol planking – moderná zábava, pri ktorej si človek ľahne do vodorovnej polohy a jeho blízky ho zveční na fotografii. Fór vymyslelo zopár ľudí v Austrálii a prostredníctvom sociálnych sietí sa čoskoro rozšíril do celého sveta. Na rovnú dosku sa plankingeri môžu premeniť skutočne kdekoľvek – na koľajniciach, na bicykli, na eskalátore, na mestských pamiatkach i na vyhliadkových vežiach – fantázii sa medze nekladú.

Útok sôch !!!

Veľkej popularite sa teší aj „útok sôch“ – fotografie, na ktorých aj tie mierumilovné sochy ožívajú a vďaka dobre naaranžovanému pozadiu sa menia na krvilačné beštie. Fotografie Kupida, ktorý si ide niekoho „podať“, medveďa, ktorý v rukách nesie svoju novú obeť či klauna z McDoanalda, ktorý sa chystá zaútočiť na zákazníka, sa postupne šíria na sociálnych sieťach podobne ako planking, ktorý má dnes aj svoju oficiálnu stránku Plankingsite.com.

Zdá sa, že útočiace sochy, budú nevinnejšou zábavou ako planking, ktorý má na svedomí desiatky nevydarených pokusov a dokonca aj smrť 20-ročného Austrálčana Actona Bealea, ktorý pri pokuse o vytvorenie dosky spadol z hotelového balkóna. Ďalší Austrálčan si poranil miechu, keď skúšal planking na streche auta, ktoré sa práve rozbiehalo. Zdá sa, že útoky sôch zatiaľ šíria len úsmevy na tvári.

Foto: ExclusivePix

Sochy útočia na ľudí
5
Galéria
Zdroj: Webnoviny.sk
Zdroj: Webnoviny.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM