Peter Simon Správy

Pekné podujatie v ešte krajšom prostredí: Stredoslovenský pohár v lukostreľbe v Dobšinej, FOTO

Lukostrelecký klub Dobšiná usporiadal 2. kolo Stredoslovenského pohára. Túto súťaž si nenechali ujsť desiatky nadšencov tohto športu.

Ilustračný obrázok k článku Pekné podujatie v ešte krajšom prostredí: Stredoslovenský pohár v lukostreľbe v Dobšinej, FOTO
39
Galéria
Zdroj: Peter Vilim

Lukostrelecký klub Dobšiná s výraznou podporou Mesta Dobšiná a Mestských Lesov Dobšiná usporiadal 10. júna 2017 2. kolo Stredoslovenského pohára.

V krásnom prostredí dobšinských lesov a vodnej nádrže Niže mesta sa stretlo asi 60 lukostrelcov zo Slovenska a Maďarska. Po registrácii a rozcvičke na cvičnej strelnici sa súťažiaci v jednotlivých skupinách rozišli na trať k svojim stanoviskám. Ako informoval Peter Vilim, celkovo náročnú trať, ktorá pozostávala z 20-tich 3D terčov zvládli všetci úspešne a pozitívne odozvy ma veľmi potešili.

„Po vynikajúcom gulášiku, ktorý nám pripravili naši kuchári, bolo vyhlásenie výsledkov, kde sa naši členovia umiestnili, a to takto Veronika Vilimová (HU kadet 1) – 1.miesto, Viktória Vilimová (HU kadet 4) – 4.miesto, Mária Dobríková (PBHB senior) – 1.miesto, Michal Samuel (TRRB senior) – 3.miesto, Peter Karcel (TRLB senior) – 1.mesto, Martin Hrebenár (TRRB senior) – 6.miesto,“ dodal Vilim.

Obrazom: Stredoslovenský pohár v lukostreľbe
39
Galéria
Zdroj: Peter Vilim
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM