Peter Simon Rôzne

Pozrite si, ako rozkvitlo naše mesto: FOTKY, ktoré vám pohladia dušu

Nefalšovaná jar je konečne tu. Aj v našom meste to už hýri jarnými farbami, rozkvitnutými kvetmi a svoje čaro ukazujú aj rozkvitajúce sa stromy. Vyrazili sme preto s fotoaparátom do ulíc Rožňavy. A veru, stálo to za to!

Ilustračný obrázok k článku Pozrite si, ako rozkvitlo naše mesto: FOTKY, ktoré vám pohladia dušu
34
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Jar, to nie sú len prvé zubaté slnečné lúče. Skutočným dôkazom, že jedno ročné obdobie podáva žezlo druhému, bývajú rozkvitnuté jarné kvety…

Zdá sa však, že príroda sa prispôsobiť stihla. Skoro v každej časti nášho mesta už spoza plotov vykúkajú elegantné kvety a rozkvitnuté stromy. Slnečné lúče počas dní príjemne hrejú, a tak sa pomaly stávajú realitou aj krátke rukávy. My sme sa vybrali zhotoviť niekoľko fotiek do mesta, kde to už z diaľky pripomína príchod tepla. V záhradách a na uliciach naplno začali kvitnúť kvety a pučať stromy.

Naše kroky smerovali do centra mesta, no nevynechali sme ani sídlisko Juh, či veľký park v meste.

Kvitnúť začalo na každom rohu, a to je vždy pastva pre oči. Posúdiť sami to môžete v našej fotogalérii, keďže na výber je nejedna farba kvetov, alebo stromov. Ak máte aj vy pekné zábery z jarnej Rožňavy, pošlite nám ich mailom na simon@global24.sk.

Obrazom: Takto krásne nám rozkvitla Rožňava
34
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM