Rastislav Búgel Rôzne

Preštudujte si, aké počasie čaká Rožňavu cez víkend: Predpoveď špeciálne určená pre naše mesto!

Oddych cez víkend padne dobre každému. Aby ste si však vedeli správne vybrať aktivity, ktorými strávite voľné dni, určite oceníte podrobnú a aktuálnu predpoveď a to navyše ako šitú pre Rožňavu. Už teraz si tak môžete pozrieť, aké počasie nás čaká počas voľných dní.

Ilustračný obrázok k článku Preštudujte si, aké počasie čaká Rožňavu cez víkend: Predpoveď špeciálne určená pre naše mesto!
Zdroj: Dnes24.sk

Šikovný pomocník, ktorý vám vždy ukáže, na aké počasie sa treba nachystať. To je novinka, ktorú nájdete na webe Rožňava 24, na lište vľavo pod kalendárom. Stačí vám jedno kliknutie a hneď si môžete preštudovať predpoveď na najbližšie dni a čo najlepšie sa podľa nej pripraviť na víkend.

Vďaka údajom, ktoré dodáva Nórsky meteorologický inštitút (MET Norway), si dokážete dokonca pozrieť hodinovú predpoveď pre naše mesto.

Vo forme časového harmonogramu v predpovedi nájdete nielen očakávanú teplotu na jednotlivé hodiny, ale aj symboly (dážď, oblačnosť, sneženie …), informáciou o rýchlosti vetra a o čase východu a západu slnka. Ak chcete vedieť, aké počasie nás v Rožňave čaká počas tohto víkendu, stačí kliknúť TU!

Čítajte tiež:

Nová výstraha pre Rožňavu, čakajte tuhé mrazy: Takto pod nulu u nás padnú teploty!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM