Radka Deckerová Futbal

Prvý prípravný zápas Gemerskej Polomy: Miloš Gallo len ťažko hľadal slová

Hráči Gemerskej Polomy si na svoj prvý zápas vybrali silné mužstvo Rešice, ktoré hrá tretiu ligu.

Ilustračný obrázok k článku Prvý prípravný zápas Gemerskej Polomy: Miloš Gallo len ťažko hľadal slová

Moldava B – Gemerská Poloma 17:0 (3:0)
ČK: Miloš Gallo

Zostava: Mišina – Hatvaník , Urban, Klement, Ďuriček, Mar. Gallo, Mil. Gallo, Benedik, R. Greško, Dorčák, Z. Greško
striedali: Die, Krága

Miloš Gallo: Ťažko sa mi hovorí po takom výsledku aby som pravdu povedal v mojej futbalovej kariére u mužov som najviac prehral 8: 0 a to v Rimavskej Sobote.

Tento zápas sa nedá hodnotiť a nenájdem ani adekvátnu výhovorku. Síce nastúpili sme bez 5 tích hráčov základnej zostavy a na zápas s takým kvalitným súperom sme vycestovali len s 12 tými hráčmi ale my čo sme boli na ihrisku môžeme za takú nakladačku, lebo dá sa prehrať aj o 10 gólov ale čestne a zo cťou a nie takto potupne bez nasadenia a bojovnosti. Síce zápas možno ovplyvnilo aj moje vylúčenie, keď za stavu 4 : 0 som si za kritiku rozhodkyne vyslúžil červenú kartu.

Prvý polčas bol ešte ako tak zvládnutý prehrávali sme 3 : 0 ale už aj v ňom bolo vidieť priepastný rozdiel medzi oboma mužstvami. V druhom polčase naše mužstvo úplne rezignovalo a od 60 do 90 minúty sme inkasovali 10 gólov. Je to krutý výsledok buď sa z neho poučíme všetci nielen hráči ale aj funkcionári alebo to bude koniec ďalšieho mužstva na Gemeru.