Radka Deckerová Krimi

Razia kukláčov v Rožňave: Rado po meste díloval drogy!

AKTUALIZOVANÉ! Policajná akcia v meste. Muži zákona vykonali protidrogovú raziu, pri ktorej zadržali troch ľudí vo veku 23 až 34 rokov. Polícia si posvietila na bytové i nebytové priestory, ale prehliadala aj automobil.

Počas akcie policajti vykonali osobné prehliadky, prehliadku motorového vozidla, dve domové prehliadky a prehliadky nebytových priestorov pri ktorých zaistili 9 skladačiek so sušinou /marihuanou/ a 1 skladačku s obsahom ružového kryštalického prášku. Zaistené veci budú zaslané na expertízne skúmanie na Kriminalistický a expertízny ústav PZ Košice.

[blockquote]Vy­šetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Rožňave obvinil 34-ročného Radoslava z Rožňavy z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi za čo mu v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov. [/blockquote] Obvinený od presne nezisteného obdobia až doposiaľ, v Rožňave v priestoroch bytu na Komenského ulici a v priľahlých priestoroch patriacich k uvedenému bytu, ako aj na ďalších doposiaľ presne nestotožnených miestach v meste Rožňava, prechovával omamné a psychotropné látky – marihuanu.

Trávu pritom získaval rôznym spôsobom, najmä nákupom od doposiaľ neznámych ľudí na Slovensku a následne túto odpredával konzumentom na rôznych miestach v meste Rožňava, najmä v byte. Radoslav už bol za taký čin v minulosti odsúdený rozsudkom Okresného súdu v Rožňave. Obvinený bol umiestnený v cele policajného zaistenia s návrhom na vzatie do väzby.

roznava24/Alexander Szabó

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM