Peter Simon Správy

Rožňavčanka Karmen (19) v prvom finálovom kole: Aha, čo jej povedal Habera! VIDEO!

Medzi Gemerčanmi je Karmen Pál-Baláž z Rožňavy Superstar už teraz. Pred časom sa nádejná speváčka dostala do top 10 finalistov. V prvom kole sa predviedla.

Ilustračný obrázok k článku Rožňavčanka Karmen (19) v prvom finálovom kole: Aha, čo jej povedal Habera! VIDEO!
Zdroj: youtube

Rozhodla sa prihlásiť do známej speváckej súťaže. Ako vidieť, urobila správne. Talent, ktorý má, potvrdila aj porota. Spevom sa prebojovala až do veľkého live finále. Prvé kolo sa uskutočnilo v nedeľu, 13. mája 2018. Všetci súťažiaci sa predstavili pred publikom a okrem toho aj v live vysielaní.

„Hudba pre mňa znamená dosť veľa, chcela by som sa hudbe venovať aj v budúcnosti. Už roky hrám na klavíri, no tiež som začala spievať. Rozhodla som sa nahrávať cover pesničky známych hitov zahraničnej tvorby. Prečo? Lebo ma to baví a mám z toho radosť,“ povedala ešte na začiatku súťaže skromne pre náš web mladá slečna.

Z top 10 finalistov postúpilo len 8. Medzi nimi aj Rožňavčanka Karmen Pál-Baláž, ktorá porotu ohúrila svojim hlasom už v začiatkoch súťaže.

Od malička však mala k hudbe blízko, keďže sa narodila do muzikantskej rodiny. Talent rozhodne nezaprie. Domáci ju už dobre poznajú, keďže vystupuje na rôznych podujatiach v meste i celom okrese.

Karmen s novým sexi imidžom zaspievala v prvom finále skladbu americkej rockovej kapely Aerosmith s názvom Dream on. Jej výkon ocenila aj porota. Divácke hlasovanie ju napokon posunulo do ďalšieho kola. „Ty si do toho dala absolútne všetko. Išla si na doraz. Strašne sa mi to páčilo,“ zhodnotil jej spev Pavol Habera.

„Konečne je tu speváčka, ktorá má nádherný rockový hlas. Bolo to úplne perfektné,“ povedala Katarína Knechtová.

Foto: ilustračné

Páčilo sa vám vystúpenie Karmen Pál-Baláž?

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM