Rôzne

Skupina All Devils má 20 rokov: Veľká oslava v obci, kde sa kapela zrodila

Minulý víkend sa v Tornali uskutočnil veľký zraz motorkárov, pri tejto príležitosti sa na pódiu vystriedalo viacero kapiel. Jednou z nich boli aj All Devils.

Ilustračný obrázok k článku Skupina All Devils má 20 rokov: Veľká oslava v obci, kde sa kapela zrodila
Zdroj: Dnes24.sk

Rocková formácia All Devils, ktorú pozná staršia aj mladšia generácia Rožňavčanov, oslavuje dvadsať rokov. Pred časom sa zrodila myšlienka nahrať pieseň ku spomínanému výročiu kapely, ktorá je už zrealizovaná a chystá sa veľká oslava narodenín, ktorá bude v Silickej Jablonici, kde sa zrodila kapela.

Bude aj videoklip

Chalani sa rozhodli, že k danej piesni sa natočí videoklip, ktorý je už vo fáze výroby a zábery sa budú točiť aj na spomínanom podujatí. Spravodajský portál Rožňava 24 je mediálnym partnerom udalosti a na výrobu klipu bol pozvaný aj náš kameraman. Rozhodli sme sa preto nakrútiť reportáž, ako pozvánku na danú akciu.

Chalani sa v pozvánke vyjadrujú maďarským jazykom, v článku teda nájdete aj text, ktorý je doslovne preložený, pre tých , ktorý tento jazyk neovládajú. Ak obľubujete túto formáciu, na akcii nemôžete chýbať, ako prezradili členovia kapely, prichystaných je množstvo prekvapení.

Doslovný preklad do slovenčiny

„Toto je skupina Alldevils. Bazin István bicie (Öcsi), Fazekas Béla klávesy, Mezei Krisztián basgitara, Kovács Károly spev a gitara. Dvadsať rokov rock n roll. 21. júna každého srdečne pozývame na Bikarét v Silickej Jablonci na jubilejný koncert. Každý nech tam je načas. Čo všetko tam bude…? Veľa prekvapení: ohňostroj, laserová show a vystúpia aj bývalí členovia skupiny. Počas 20 rokov sme toho veľa zažili, čo by sme mohli vyzdvihnúť bolo, že sme mohli hrať s Hobom. Boli sme aj predskokani Guns n Roses, len nás nepozvali… Boli sme príliš dobrý, tak radšej to nechceli riskovať“ dodali členovia kapely s úsmevom.

„Piatok, sobota, nedeľa toto je naše, vtedy hráme rock n roll. No v nedeľu už nie, už je to skôr o očiste a aby sme tú kuraciu polievku vedeli dostať do seba. Za týchto 20 rokov nás to napĺňalo radosťou,“ povedali na záver :)

Zdroj: Peter Simon

ALLDEVILS oslavuje 20 rokov!
1
Galéria
Skupina ALLDEVILS oslavuje 20 rokov!
20
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM