Radka Deckerová Futbal

SP MFK Rožňava - Poproč

Chlapci z Rožňavy včera cestovali do Poproča, ku prvému mužstvu v tabuľke.

Od začiatku zápasu vybehli hráči Rožňavy na ihrisko s veľkou chuťou vyhrať tento majstrovský zápas. Prvý polčas si dokázali vytvoriť niekoľko gólových šancí, ale bez úspechu. Súpera chlapci nepustili do nejakej vyloženej šance a tak išli mužstvá do šatne s výsledkom 0:0. Druhý polčas do 60. minúty bol pod taktoukou Rožňavy. Potom za necelých 5. minút im dokázal súper streliť dva góly. Chlapci z Rožňavy sa pokúšali ešte zvrátiť stav no chýbalo im šťastie. Najprv po peknom prieniku Filip Pollák nastrelil žrď súperovej brány. O pár minút nato po učebnicovej nahrávke Braňa Kuzmu sa Peter Sapanoš v koncovke nemýlil a zvrátil stav na 2:1. V 88. minúte mal ešte vyloženú šancu Marcel Róth, ktorému sa lopta zaplietla medzi nohy a nedokázal tak upraviť konečný výsledok na 2:2.

Poproč – Rožňava 2:1 (Sapanoš)