Správy

Ste si istí, že poznáte všetky krásy nášho okolia? Tieto nádherné FOTO treba vidieť!

Naše okolie v sebe ukrýva mnoho krásnych miest. Jedným z nich je aj okolie malebnej obce, ktorá leží neďaleko nášho mesta. Pozrite si fotky, ktoré vám tú nádheru priblížia.

Ilustračný obrázok k článku Ste si istí, že poznáte všetky krásy nášho okolia? Tieto nádherné FOTO treba vidieť!
13
Galéria
Foto: Štefan Polgári / Zdroj: FotoDobšiná

Okolie nášho mesta určite skrýva mnoho príjemných a tajomných zákutí. S pestrosťou jesenného obdobia sa stretávame doslova na každom kroku. Rána sprevádzajú rôzne inverzie a hmly. Polia sú už pripravené na zimný odpočinok. Toto všetko sa snaží zachytiť na fotkách aj Štefan Polgári z nášho regiónu, s ktorého zábermi ste sa už na našom portáli stretli.

Podľa fotografov je najlepšie fotiť jesenné počasie skoro ráno. Toho dôkazom sú aj viaceré zábery, ktoré nájdete v našej galérii. Stúpajúci opar a hmla záberu dodávajú tú pravú šťavu.

Väčšina záberov vyráža dych. O tom, že fotoaparát je pri umelcovi v správnych rukách, niet pochýb. Na fotkách okrem samotnej Dobšinej a jej blízkeho okolia vidieť aj rozprestierajúcu sa prírodu Slovenského Raja, končiare, či Dobšinský kopec. Nechýbajú však ani fotky Dediniek, ktoré sú profesionálne zachytené.

Pozrite si fotogalériu a vychutnajte si túto nádheru obrazom. Ďalšie slová sú zbytočné. Vaše oči určite nebudú ľutovať. Za touto nádherou sa rozhodne oplatí vydať. Ak si urobíte výlet ocitnete sa totiž na mieste s veľkým M.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Rožňavy a okolia.

Foto: ilustračné

Obrazom: Tieto nádherné FOTO treba vidieť
13
Galéria
Foto: Štefan Polgári / Zdroj: FotoDobšiná
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM