Rôzne

Súťaž Mister Infinity Beauty je za nami: Marek (28) z okresu Rožňava v prvej trojke najkrajších!

V žilinskom Palace Hoteli Polom rozhodla v sobotu večer porota o víťazovi súťaže Mister Infinity Beauty Par Excellenece 2017. A favorit z nášho okresu patrí do prvej trojky najkrajších mužov na Slovensku!

Ilustračný obrázok k článku Súťaž Mister Infinity Beauty je za nami: Marek (28) z okresu Rožňava v prvej trojke najkrajších!
23
Galéria
Zdroj: Miss&Mister Infinity Beauty

Víťazom tejto súťaže sa stal 23-ročný Adrián Koscis zo Svätého Petra (okr. Komárno). Porota medzi sebou nemala veľkú škriebku. V zložení zo zástupcov Palace Hotela Polom, GATE či TV Severka spolu so Zuzanou Glabazňovou (TV Markíza) a českou Barbie Gabriel Jiráčkovou sa takmer jednohlasne zhodli. „Hodnotili sme chôdzu, charizmu a samozrejme celkové sympatie a tiež ako finalisti konverzovali v rozhovoroch. Ja som volila za víťaza takisto č.7 Adriána Koscisa, keďže sa mi páčia muži s vyššou postavou a svalmi,“ objasnila česká Barbie.

Druhý je 28-ročný Marek Hegeduš z Kečova (okr. Rožňava) a tretí 33-ročný Martin Královenský z Likavky (okr. Ružomberok), ktorých spolu s víťazom vyhlásila riaditeľka súťaže a predsedkyňa poroty Catalina Katisher Titurus.

ROZHOVOR so sympatickým Marekom si môžete prečítať TU

V momente vyhlásenia sa víťazovi Adriánovi natisli slzy dojatia do očí. „Som šťastný z výsledku. Páčil sa mi kolektív a chcel by som poďakovať porote, samozrejme mojim kamarátom, ktorí sa tu dnes zúčastnili. Ale hlavne chcem poďakovať mojim rodičom a celej rodine, ktorí ma podporujú.“

Najsympatickejším mužom sa stal Darius Ondria s číslom 4, na ktorom bolo vidieť prekvapenie. „Celé finále je pre mňa veľký zážitok a je to pre mňa neuveriteľné, lebo som nepočítal s tým, že dnes niečo vyhrám. Som veľmi rád, ďakujem porote a všetkým.“ Víťazi si odniesli vecné ceny od partnerov súťaže a navyše Mister Sympatia 2017 si vyskúša aj skok padákom.

Na finále sa okrem prehliadky v kolekcii GATE predviedli finalisti aj v spodnom prádle, čím zamotali hlavu nielen porote ale aj hosťom. Treťou disciplínou bol spoločenský tanec finalistov s porotkyňami, do ktorého okrem predošlých piesní spievalo Duo A Mol.

Obrazom: Finalista prestížnej súťaže, Marek Hegedüs
2
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Miss&Mister Infinity Beauty
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM