Peter Simon Správy

Súťaž o najkrajšiu obec? Tieto 3 dediny z okresu Rožňava sa držia zatiaľ najvyššie!

Hlasovať o najkrajšiu obec v našom regióne môžete aj vy. Vieme, ktorým z nich sa zatiaľ darí najlepšie.

Ilustračný obrázok k článku Súťaž o najkrajšiu obec? Tieto 3 dediny z okresu Rožňava sa držia zatiaľ najvyššie!
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Internetový portál Slovakregion aj tento rok vyhlásil súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Odštartovala prvého apríla. My sme nahliadli na aktuálny stav dediniek v okolí Rožňavy. Zahlasujte za tú vašu naj.

V zozname skoro 2 800 dediniek, je na úplne na prvom mieste zatiaľ obec Halíč, za ňou sa nachádza Jarabá a prvú trojicu uzatvára dedina s názvom Smižany.

Najlepší z nášho okresu

Ďalej sme zaostrili na obce z nášho okresu. Najvyššie z nich sa v priebežnom rebríčku drží Nižná Slaná, ktorej v konkurencii takmer 2 800 obcí patrí 8. miesto. 13. priečka patrí dedinke Betliar a na 16. mieste sa nachádza Rudná.

Ako sa zapojiť do hlasovania?

Do konca súťaže je však ešte ďaleko, a tak aj vy svojím hlasom môžete prispieť k umiestneniu vašej obľúbenej obce. Zahlasovať za niektorú z nich môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať však môžu len registrovaní užívatelia, ktorí kompletne vyplnia registračné údaje.

Víťazom sa stane dedinka, ktorá počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky súťaže budú známe 6. novembra tohto roku. Sledujte nás preto aj na našom facebookovom profile.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM