Tlačové správy

Tip do kina + SÚŤAŽ: Zábava zaručená, Baby šéf vás dostane!

Režisér filmu Madagaskar Tom McGrath vás pozýva do kina na animovanú komédiu Baby šéf. Zoznámite sa tu s veľmi zvláštnym bábätkom, ktoré nosí elegantný oblek a kravatu, hovorí hlbokým hlasom a vždy má „poruke“ zásobu nemiestnych vtipov. A tiež sa správa ako tajný agent.

Ilustračný obrázok k článku Tip do kina + SÚŤAŽ: Zábava zaručená, Baby šéf vás dostane!
10
Galéria
Zdroj: CinemArt

Malého šéfka si veľmi rýchlo všimne jeho starší brat Tim, ktorý z nového prírastku do rodiny vôbec nemá radosť. Doteraz bol jedináčikom, ktorý mal všetku rodičovskú lásku, a to mu samozrejme vyhovovalo. Naviac sa zdá, že rodičia si nič zvláštne na novom prírastku do rodiny nevšimli. A tak sa Tim snaží odhaliť túto záhadu sám.

Baby šéf je v skutočnosti veľký boss. Navonok síce pôsobí ako milé bábätko, ale vo svojom vnútri je skúsený biznismen posadnutý obchodnými úspechmi. Pracuje pre organizáciu BabyCorp a jeho hlavným poslaním je zistiť, prečo deti prehrávajú na trhu rodičovskej lásky. Kým lásky k deťom ubúda a podiel BabyCorp na trhu klesá, o to rýchlejšie rastú výsledky konkurenčnej spoločnosti Šteňa a.s. Tá namiesto detí presadzuje do rodín malých chlpatých domácich maznáčikov. Jej zakladateľ Francis E. Francis môže byť spokojný a verí, že deti z biznisu s láskou úplne odstráni.

Baby šéf sa musí so svojimi pomocníkmi z BabyCorp vydať na špeciálnu misiu za záchranou rodičovskej lásky. A aby v boji proti konkurencii uspel, musí na svoju stranu získať aj svojho staršieho brata. A ako to dopadne? Príďte si pozrieť v kinách od 20.4.2017.

Výhercovia vstupeniek do kina!

Juliana Litecká, Michal Svoboda, Ivana Račková

Zapojením sa do súťaže ste súhlasili s podmienkami súťaže. Štatút tu.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: CinemArt
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM