Aktualizované Tomáš Batiz Krimi

Tragická nehoda na ceste medzi Rožňavou a Nadabulou: Mladík (†20) zrážku neprežil

Nehoda, ktorá si vyžiadala ľudský život. Zrážku dvoch osobných aut na ceste medzi Rožňavou a Nadabulou neprežil jeden muž. Druhý člen posádky utrpel vážne zranenia.

Ilustračný obrázok k článku Tragická nehoda na ceste medzi Rožňavou a Nadabulou: Mladík (†20) zrážku neprežil
4
Galéria
Zdroj: Falck Press

V pondelok okolo 20:00 hod. došlo k tragickej dopravnej nehode pri Rožňave na ceste medzi Rožňavou a Nadabulou, medzi motorovým vozidlom zn. Peugeot, ktoré viedol 19-ročný vodič z okresu Rožňava a osobným motorovým vozidlom zn. Audi, ktoré viedol 44-ročný vodič, štátny príslušník Rakúska. Informuje o tom Polícia SR na svojej oficiálnej stráne na Facebooku.

„Vodič vozidla zn. Peugeot v tiahlej ľavotočivej zákrute na mokrej vozovke pravdepodobne s vozidlom dostal šmyk, prešiel do protismeru a následne bočnou stranou vozidla narazil do oproti idúceho vozidla zn. Audi,“ skonštatovala polícia.

Ako ďalej uvádza polícia, pri nehode vodič vozidla zn. Peugeot utrpel ťažké zranenia a jeho spolujazdec (20), žiaľ, utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. „Vo vozidle zn. Audi sa vodič nezranil, ťažké zranenia utrpela jeho spolujazdkyňa a ďalší spolujazdec sa zranil ľahko,“ píše sa v tlačovej správe.

Požitie alkoholu u vodiča vozidla zn. Audi zistené nebolo. „Celková škoda spôsobená na vozidlách bola vyčíslená na cca 7.000 eur. Pri obhliadke miesta udalosti bola vo vozidle zn. Peugeot nájdená zelená sušina neznámeho pôvodu i striekačka s neznámou látkou. Zaistené veci budú podrobené expertíznemu skúmaniu,“ uvádza polícia, ktorá na závere dodáva, že v tejto súvislosti polícia začala trestné stíhanie pre podozrenie z drogovej trestnej činnosti.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM