Peter Simon Kultúra

V jeden deň rock a na ďalší punk: Koncerty v Rakwe už o niekoľko dní

Rožňava ožije poriadnou muzikou. V známom Rakwa music clube sa budú konať hneď dva super koncerty, Kým na tom prvom si prídu na svoje vyznávači legendárnej skupiny Omega, tak na druhom koncerte odznejú punk rockové žánre známych kapiel.

Ilustračný obrázok k článku V jeden deň rock a na ďalší punk: Koncerty v Rakwe už o niekoľko dní
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

ALFA OMEGA

Tesne pred otvorením podujatia Dni mesta Rožňava to už v našom meste začne žiť poriadnou dávkou rocku a hitov, ktoré poznajú možno viac tí skôr narodení. Hudobníci z nášho mesta sa spojili a vytvorili nevšedný projekt. ALFA OMEGA. Áno, názov už prezrádza, že sa jedná o hity legendárnej hudobnej skupiny z Maďarska. Omega je jedna z najúspešnejších maďarských rockových hudobných skupín založená v septembri roku 1962. Skupina má výrazný úspech aj mimo Maďarska. Hudobníci z Rožňavy sa tak rozhodli priniesť tieto známe hity až k vám. V projekte ALFA OMEGA – Omega tribute účinkujú mená ako Pál-Balázs Jenő, Kiss Zsolt, Plosnica Sándor, Máté Dénes a Mezei Károly. Koncert sa uskutoční vo vonkajších priestoroch známeho koncertného miesta RAKWA MUSIC CLUB ROŽŇAVA. Začiatok podujatia je naplánovaný na 14. september 2016 so začiatkom od 20:00 hod. Vstupné je 2 eurá. Veľkú párty doplní aj laserová show. Určite sa máte na čo tešiť. Hosťom podujatia bude skupina METALENA. Samozrejme smädní a hladní určite neostanete, keďže sa v areáli budú predávať alko, nealko nápoje a rôzne fajnoty.

PUNKREAS

O niekoľko dní na to priestory Rakwy opäť ožijú. Posledné letné dni treba využiť naplno. To vedia aj organizátori ďalšej skvelej akcie. Slovenská punkrocková kapela PUNKREAS je na scéne už desiatky rokov. Koncertovať príde aj do nášho mesta. Pri tejto príležitosti sa okrem nej na pódiu vystriedajú aj dve predkapely a zábava sa rozprúdi, ako sa patrí. Na začiatok sa v Rakwa music clube rožňavským punkáčom predstavia formácie Vlastný Názor a Zatmenie Mysle, ktoré bude na podujatí krstiť svoj prvý album. Po ich vystúpení sa na pódium postaví skupina Punkreas z Moldavy nad Bodvou, ktorú pozná ako mladá, tak aj stará generácia rockerov. Podujatie sa uskutoční v RAKWA MUSIC CLUBE v Rožňave dňa 17. septembra 2016 od 20:00 hod. Vstupné na koncert činí 2 eurá. Okrem spevu a tanca si môžete určite aj na tomto koncerte vychutnať pivko, ale aj iné alko, nealko nápoje a rôzne iné občerstvenie.

Koncerty sa uskutočnia na pódiu v areáli Rakwa music clubu.

Foto: ilustračné

Alfa Omega - Omega tribute
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM