Peter Simon Správy

V súťaži o NAJ mesto sa Rožňave darí: Na akom mieste sa nachádza?

Internetová súťaž o NAJ mesto Slovenska sa už pomaly blíži ku koncu. A pohľad na aktuálnu tabuľku nasvedčuje, že máme ešte šancu.

Ilustračný obrázok k článku V súťaži o NAJ mesto sa Rožňave darí: Na akom mieste sa nachádza?
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Súťaž o NAJ mesto Slovenska, ktorú vyhlásil internetový portál Slovakregion, odštartovala 1. apríla a potrvá do 31. októbra. Keďže minulý rok sme sa mohli popýšiť spomedzi veľkej konkurencie krásnym 11. miestom, pozreli sme sa na to, ako sa nám momentálne darí.

V priebežnom rebríčku zhruba mesiac a pol pred koncom súťaže sa zo 140 miest zatiaľ najviac darí Bardejovu, ktorý sa nachádza na prvom mieste. Druhá je Spišská Nová Ves a tretia pozícia patrí mestu Púchov.

A čo naše mesto? Rožňava sa momentálne drží na 15. priečke celkového hodnotenia.

Poradie sa ešte môže neustále meniť a prispieť k tomu môžete aj vy. Zahlasovať za naše alebo aj iné mesto je možné prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za to isté mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu.

Víťazom sa stane mesto, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 6. novembra.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Rožňavy a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM