Aktualizované Peter Simon Krimi

Tragická nehoda pod hradom Krásna Hôrka: Motorkár (34) zraneniam podľahol + FOTO, VIDEO!

Pod hradom Krásna Hôrka sa stala dopravná nehoda. Motorkára na mieste oživovali. Čítajte prvé informácie.

Ilustračný obrázok k článku Tragická nehoda pod hradom Krásna Hôrka: Motorkár (34) zraneniam podľahol + FOTO, VIDEO!
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

Rozruch pod hradom Krásna Hôrka. Na mieste vážnej dopravnej nehody zasahovali všetky záchranné zložky. Premávku na mieste nehody uzavrela polícia, ktorá následne dokumentovala okolnosti zrážky.

Ako informoval veliteľ zásahu Roman Znak z Hasičského a záchranného zboru v Rožňave, k dopravnej nehode došlo dňa 23. júla 2016 v obci Krásnohorské Podhradie na križovatke ulíc Hradná a Rožňavská približne o 14:43 hod. „Jednalo sa o zrážku úžitkového motorového vozidla s motorkou. Vodič motocykla sa po zrážke nachádzal na zemi. Na mieste už zasahovali pracovníci RZP. Zranenú osobu oživovali. Naša jednotka zabezpečila vozidlá proti požiaru. Potom sme pomáhali pri oživovaní zraneného motorkára a pomohli ho naložiť do sanitky. Na mieste udalosti sme zasahovali s jedným vozidlom v počte štyroch príslušníkov Hasičského a záchranného zboru v Rožňave,“ uviedol pre náš web Znak.

Ako uviedol hovorca záchranárov Jozef Minár, 34 ročný motorkár utrpel devastačné zranenia v oblasti hlavy a mnohopočetné poranenia tela. „Na mieste ihneď prebehla bezodkladná resuscitácia. Vo vozidle RZP bol zranený muž intubovaný a napojený na umelú pľúcnu ventiláciu,“ uviedol Minár.

Muž zraneniam podľahol pri prevoze do nemocnice. Vybavuje sa súdno – lekárska pitva, tragédiu potvrdila košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Pozrite si v našej galérii prvé fotky a video z miesta udalosti.

Tragická nehoda motorkára pod hradom Krásna Hôrka
1
Galéria
Obrazom: Tragická nehoda motorkára pod hradom Krásna Hôrka
12
Galéria
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM