Peter Simon Rôzne Rôzne

VIDEO: Talent "Wilmoš" s novým klipom, ulice Rožňavy a parádny rap!

Wilmoš feat. Reakcia. Aj keď sa chalani poznajú už roky, ich prvá spolupráca vychádza na svetlo sveta až teraz a to v podobe nového videoklipu, ktorý bol natáčaný priamo v centre nášho mesta.

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Talent "Wilmoš" s novým klipom, ulice Rožňavy a parádny rap!
Zdroj: Dnes24.sk

Ako nám prezradil Wilmoš, k rapu sa dostal približne v roku 2004 a prvých pár rokov preferoval zväčša freestyle a sem tam písal nejaké texty. Následne to prerástlo k tvorbe piesní a realizácií videoklipov. Teraz sa spojil s ďalším a vzniklo niečo, čo si musíte pozrieť.

„Skladba sa nahrávala spoločne v štúdiu v meste Šaľa. O produkciu hudby sa postaral Smart, člen skupiny (DMS) a o natáčanie a strih Štefan Barczi. Toto video sme si pripravili k piesni DÍKY MOC ako pohodovku na záver tohoto leta, ale čoskoro prídu zas nové skladby, videá, spolupráce a projekty,“ hovorí sebavedomí Tomáš Vilimek.

Ďalej nám prezradil, že má v pláne na tento rok začiatkom zimných mesiacov vypustiť ďalší projekt, ktorý čaká len na to správne obdobie. Postupne však plánuje vydávať aj nové single a nestráni sa ani rôznej spolupráce s inými hudobníkmi.

„Čo sa týka skupiny Reakcia z Rožňavy, tento rok majú taktiež smelé plány. Album Zvuk času vychádza v mesiaci november a bude obsahovať 17 skladieb. Nahrávanie albumu trvalo chalanom približne rok a pol. Podstatné predĺženie bolo podľa ich slov kvôli nedostatku času. Takmer všetky skladby boli nahrávané v štúdiu Roba Šimka z Rožňavy. Na albume sa nachádza až osem hostí ako napríklad Frenky, Lokácia neznáma, hudobníčka Karmen, Plexo, samotný Robo Šimko, Tikno a Wilmoš. O beaty sa zas postarali Ajvy, Grizzly, Frenky, Infinit, Kansert, Robo Šimko, Smart, Tikno, Wilmoš a Branči,“ dodal „Wilmoš“.

Prečítajte si aj náš rozhovor s nádejným talentom.

V Rožňave sa teda nájde niekoľko zanietencov, ktorí sa venujú muzike a pravdepodobne majú aj svoj fanklub, keďže nový klip Wilmoša vyšiel, len pred dvomi dňami a už má stovky pozretí. Ak ste ho nevideli, nájdete ho v našej galérii.

Wilmoš - “Díky moc“ feat. Reakcia
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM