Peter Simon Rôzne

Zimný štadión ožil hokejom: Na ľade šantilo približne 130 detí

Cieľom akcie bolo priblížiť deťom hokej, ukázať im aký je tento šport skvelý a samozrejme aj zabaviť deti a ich rodičov.

Ilustračný obrázok k článku Zimný štadión ožil hokejom: Na ľade šantilo približne 130 detí
Zdroj: HKM 98 Mládeže Rožňava

Ešte v mesiaci december 2016 sa na zimnom štadióne konalo športové popoludnie, ktoré sa nieslo pod názvom „DETI NA HOKEJ“. Túto akciu pripravil Hokejový klub mesta 98 – mládeže Rožňava v spolupráci so Slovenským zväzom ľadového hokeja a mestom Rožňava.

Na akcii sa zúčastnili celé rodiny, z ktorých sa zaregistrovalo až 130 detí. Spomedzi zaregistrovaných detí bolo vyžrebovaných 10 detí, ktoré vyhrali hokejový výstroj a ďalšie dve deti vyhrali farbičky.

„Každé dieťa si ale z akcie odnieslo okrem skvelého zážitku aj drobnosti v podobe omaľovánok, náramkov a ďalších upomienkových predmetov. Rodičia s deťmi sa počas akcie mali možnosť zohriať pri teplom čaji a občerstviť sa,“ uviedla Miroslava Fafráková z hokejového klubu v Rožňave.

Ako dodala, popoludnie s deťmi strávil aj pán primátor Rožňavy Pavol Burdiga, ktorý výhercom odovzdal ceny.

Prvýkrát takúto akciu organizovali v minulej sezóne, toto bol teda už jej druhý ročník, ktorý organizátori hodnotia ako veľmi úspešný, keďže prišlo viac detí.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM