Rôzne

73 fotografií od 13 autorov: V Spišskej sa predvedú amatérski fotografi

Krajinná scenéria, architektonické prvky, ale aj samotní ľudia v každodennom živote. Diela neprofesionálnych fotografov si budete môcť pozrieť už čoskoro.

Ilustračný obrázok k článku 73 fotografií od 13 autorov: V Spišskej sa predvedú amatérski fotografi
Foto: Júlia Vargová / Zdroj: Dnes24.sk

Spišské osvetové stredisko v Spišskej Novej Vsi, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja pripravuje vernisáž fotografií členov Foto klubu Spiš s názvom – Fotografia.

Vernisáž sa uskutoční 12. novembra 2019 o 16:30 hod. v Spišskom osvetovom stredisku.

Ako priblížila Miriama Bukovinská zo Spišského osvetového strediska v Spišskej Novej Vsi, už 11. ročník výstavy prezentuje najnovšiu tvorbu neprofesionálnych fotografov. Kolekcia obsahuje 73 fotografií od 13 autorov. Tematicky v nich prevláda krajinná scenéria, architektonické prvky, ale aj samotní ľudia v každodennom živote.

„Hlavnou myšlienkou podujatia je prezentovať každoročne najlepšie diela, ktoré si vybrali sami autori, takže táto výstava je jedným z ukazovateľov smeru, akým sa uberá dnešná fotografia na Spiši," doplnila.

Svojimi fotografiami sa predstavia autori: Alena Šulcová, Ladislav Vikartovský, Iva Liptáková, Ingrid Zgodavová, Michal Bobko, Anna Slebodová, Jirko Salzmann, Kazimír Štubňa, Miloš Fiľa, František Krajňák, Róbert Tököly, Veronika Slivková a Jozef Svaček. Výstava potrvá do 20.decembra 2019.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

V priloženom videu si môžete pozrieť betlehemy z celého Slovenska, ktoré vystavujú v Tatranskej Lomnici.

Zdroj: Dnes24.sk

Hl. foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM