JAB Rôzne

Dediny zápolia o tú naj: Tri obce z okresu Spišská, ktoré sú v priebežnom rebríčku najvyššie!

Dediny súťažia o tú naj v rámci celého Slovenska. A ktorým zástupcom nášho okresu sa aktuálne darí v tomto hlasovaní najlepšie?

Ilustračný obrázok k článku Dediny zápolia o tú naj: Tri obce z okresu Spišská, ktoré sú v priebežnom rebríčku najvyššie!
Zdroj: TASR

Známy web slovakregion.sk vyhlásil súťaž NAJ obec Slovenska 2018. Tá už prebieha niekoľko mesiacov a pomaly ale isto sa blíži k svojmu koncu. Súťaž konkrétne potrvá do 31.10.2018 (do 12:00 hod.) A kto v rámci nej aktuálne okupuje prvé miesto? Na špici priebežného rebríčka sa momentálne nachádza obec Sedliacka Dubová.

V uvedenej súťaži však figurujú aj dediny Spišskonovoveského okresu. Pozreli sme sa teda bližšie na to, ktoré tri z nich sa nachádzajú v aktuálnom poradí najvyššie. Na najvyššej priečke v rámci obcí nášho okresu sa momentálne nachádzajú Smižany ktorým nateraz patrí naozaj krásne 2. miesto. A hneď za nimi nasledujú Spišské Tomášovce, ktorým patrí veľmi pekná 3. priečka. A ďalej je to Olcnava, ktorá sa v priebežnom poradí momentálne nachádza na 13. mieste.

Poradie sa pochopiteľne môže až do úplného konca súťaže meniť a ovplyvniť ho môžete aj vy. Zahlasovať za niektorú z obcí môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia a odovzdať hlas tej istej obci je možné maximálne jedenkrát za hodinu.

Zvíťazí dedina, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 5. novembra.

Sledujte nás aj na našom Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM