JAB Rôzne

Deň detí v Spišskej a okolí: TOP 5 podujatí, na ktoré si môžete skočiť

Sviatok detí už pomaly klope na dvere a pri tejto príležitosti nebude núdza ani o rôzne podujatia. My sme vybrali päť, ktoré považujeme za najlákavejšie.

Ilustračný obrázok k článku Deň detí v Spišskej a okolí: TOP 5 podujatí, na ktoré si môžete skočiť
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

JUNILIÁDA

1.júna od 15:30, areál CVČ Adam

Presne 1. júna môžu deti osláviť svoj sviatok v Centre voľného času Adam v Spišskej Novej Vsi. Tešiť sa môžu na popoludnie plné zábavy a športových aktivít. Nebude chýbať ani detský jarmok, kultúrny program či hostia podujatia – zabávači z Fidorkova.

MESTO PLNÉ DETÍ

2. júna od 9:00, Radničné námestie

Aj centrum nášho mesta sa naplní deťmi. Tak ako každý rok aj teraz kompetentní pripravili podujatie určené tým najmenším. Uskutoční sa v piatok 2. júna. Program potrvá až do tretej popoludnia. Pripravené budú zábavné atrakcie, športové súťaže, ukážky horskej záchrannej služby a bohatý kultúrny program. V rámci programu s môžu deti tešiť na rôzne tanečné vystúpenia, bublinovú šou, tancujúce psy či obľúbených žltých Mimoňov.

DEŇ DETÍ

3. júna od 13:30, pred Radnicou v Smižanoch

Aj v susedných Smižanoch čaká na deti poriadna oslava ich sviatku. Podujatie odštartuje galaprogram detí MŠ Spoločného školského úradu. Nebudú chýbať ani rôzne súťaže či hry, maľovanie na tvár ani maľovanie na chodník. Slávnostné popoludnie zakončí detská diskotéka.

PRÍRODNÉ DOBRODRUŽSTVO

3. júna od 9:00, prírodná lokalita Ďurkovec Čingov

Medzinárodný deň detí môžu vaše ratolesti osláviť spolu s vami aj v prekrásnej prírode v prostredí Slovenského raja. Čaká na vás pozorovanie a spoznávanie vtáctva či poznávanie a odchyt denných motýľov. Deti sa môžu vyšantiť na nafukovacom hrade, pripravené budú aj rôzne skautské hry či občerstvenie.

DEŇ DETÍ V KRÁĽOVSKOM MESTE

4. júna od 14:00, námestie Levoča

Oslavy sviatku všetkých detí si môžete užiť aj v neďalekej Levoči. Tam sa bude deň detí niesť v rozprávkovom duchu. Na deti čaká rytierske mestečko, skautský tábor, mini zoo aj množstvo atrakcií a občerstvenie. Svoje umenie predvedú aj sokoliari, šermiari a nebude chýbať ani rozprávka.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM