Basketbal

Káder basketbalistov dostáva finálne kontúry: Marshall hráčom aj v novom ročníku

Tím BK 04 AC LB Spišská Nová Ves sa pripravuje na novú sezónu. Účastník Slovenskej basketbalovej ligy sa dohodol na pokračovaní spolupráce s kanadským pivotom. Tu sú ďalšie info.

Ilustračný obrázok k článku Káder basketbalistov dostáva finálne kontúry: Marshall hráčom aj v novom ročníku
Zdroj: Dnes24.sk

Káder basketbalistov BK 04 AC LB Spišská Nová Ves začína naberať finálne kontúry. Po podpise zmlúv so slovenskými hráčmi ktorými sú Juríček, Lenárt, Antoni, Krajňák, do tímu pre novú sezónu postupne pribudol bosniacky pivot Djordje Ninkovič, kanadský rozohrávač Mike L´Africain, či kanadské krídlo Ryan Bennett. Účastník Slovenskej basketbalovej ligy sa dohodol na pokračovaní spolupráce aj s 25-ročným kanadským pivotom Mattom Marshallom.

Kanadský basketbalista nie je však fanúšikom basketbalu neznámy. Už v predchádzajúcom ročníku odohral za Novovešťanov 26 stretnutí, priemerne si do štatistík zapísal 7,3 bodu, 6,6 doskoku, 1,4 asistencie a 1,0 zisku.

„Veľmi sa teším, že som späť, pretože cítim, že som v tejto basketbalovej komunite vítaný. Mám pocit, že sme niečo nechali v minulej sezóne nedokončené, keď sme hlavne v jej závere ukázali, že vieme byť konkurencieschopní. A preto som tu, aby sme to dokončili a spolu priviedli Spišskú Novú Ves do play off. Som pripravený byť jedným z lídrov tímu, pretože cítim, že na to mám a že som v minulom ročníku neukázal všetko, čo vo mne je v tejto oblasti. Myslím si, že sa v Spišskej zložil tím, ktorý bude mať v SBL-ke silný vplyv," vyjadril sa Marshall pre oficiálnu klubovú webstránku.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto:ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM