JAB Rôzne

Máte to pekne pokope: Témy, ktoré počas týždňa bodovali u čitateľov najviac

Pozrite si ich aj vy. V jednom balíku vám prinášame témy, na ktoré počas tohto týždňa čitatelia nášho portálu klikali najviac.

Ilustračný obrázok k článku Máte to pekne pokope: Témy, ktoré počas týždňa bodovali u čitateľov najviac
Zdroj: Dnes24.sk

Naj tablo v Spišskej

Výklady na námestí v Spišskej spestrili diela maturantov. Na našom spravodajskom portáli niekoľko dní prebiehalo hlasovanie o to najlepšie tablo. Čitatelia mohli jednoduchým kliknutím podporiť to dielo, ktoré sa im pozdávalo najviac.

Výstavba cyklochodníka finišuje

Cyklistov či inline korčuliarov zaiste potešila správa, že očakávaný viac ako 1500 metrov dlhý cyklochodník je v Spišskej Novej Vsi tesne pred dokončením. Kedy bude hotový a aj o ďalšej novinke sa dočítate v článku.

O korunku krásy zabojuje aj Novovešťanka

Aj tento rok sa v priestoroch Spišského divadla stretne už onedlho deväť krásnych dievčat, aby zabojovalo o titul Miss Spiša 2017. Do finálovej deviatky sa dostala aj Novovešťanka Martina. O svojich očakávaniach či obavách viac prezradila v rozhovore.

Taiwančan nakrúcal i na Spiši

Známa slovenská pesnička a neznámy mladík z Taiwanu. Steve Lin prespieval a nahral v rôznych častiach Slovenska song od Adama Ďuricu. Nevynechal ani krásnu prírodu Slovenského raja či dominantu Spiša – Spišský hrad.

Novinka spiškonovoveskej kapely

Kapela zo Spišskej, ktorú poznáme pod názvom Smola a Hrušky, predstavila videoklip na ďalšiu skladbu z nového albumu Čiernobiely. Klip k pesničke Only love bol natáčaný v rôznych kútoch sveta. Na singli spolupracovali zahraniční i domáci hostia.

Foto: ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM