JAB Rôzne

Mikuláš so svojimi pomocníkmi rozveselil pacientov nemocnice: Z darčekov sa netešili iba detičky

Celý víkend sa nesie v znamení Mikuláša. Mikuláš chodí do všetkých miest a obcí rozsvecuje vianočné stromčeky a rozdáva deťom darčeky. Jeden nechýbal ani v nemocnici v Levoči.

Ilustračný obrázok k článku Mikuláš so svojimi pomocníkmi rozveselil pacientov nemocnice: Z darčekov sa netešili iba detičky
Zdroj: Dnes24.sk

Mikuláš so svojou družinou prišiel rozveseliť detských, ale i dospelých pacientov Nemocnice s poliklinikou v Levoči. Najväčšiu radosť z príchodu Mikuláša a jeho družiny mali detskí pacienti, ktorých Mikuláš obdaroval sladkosťami.

„Príchod Mikuláša a jeho pomocníkov rozveselil všetky detičky a po krátkej chvíli bolo oddelenie plné smiechu a radosti. Detičky Mikulášovi zarecitovali básničky a všetci si spolu zaspievali,“ uviedla vedúca sestra Magdaléna Lesňáková

Mikuláš a anjeličkovia tiež rozveseľovali pacientov na všetkých ostatných oddeleniach levočskej nemocnice. „Mikulášska nádielka je veľmi milé prekvapenie aj pre pacientov starších, ako 18 rokov hospitalizovaných v nemocnici. Aj týmto pacientom sme sa spolu so študentmi aspoň na chvíľu snažili spríjemniť pobyt,“ povedala Beáta Ružbacká, námestník riaditeľa pre ošetrovateľskú starostlivosť s tým, že dospelí pacienti tiež boli obdarovaní prekvapením.

Mikuláš obdaroval deti aj dospelých
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM