Iné športy

Mladé volejbalistky opäť bodovali: Zápasy vyhrali staršie aj mladšie žiačky

Na volejbalistky zo Spišskej čakali počas víkendu ďalšie zápasy. Staršie žiačky vycestovali do Popradu, mladšie žiačky -4 doma absolvovali turnaj.

Ilustračný obrázok k článku Mladé volejbalistky opäť bodovali: Zápasy vyhrali staršie aj mladšie žiačky
Zdroj: VK SNV

Opäť samé víťazstvá Spišiačok. Oba svoje zápasy vyhrali staršie žiačky v Poprade a rovnako dobre sa darilo aj mladším žiačkam – 4 na druhom turnaji doma.

„Prvýkrát som videl, že hráčky, ktoré vyhrali iba set v zápase sa tešili viac ako hráčky ktoré vyhrali celý zápas  3:1. Nehrali sme dobre a nectí nás ani naša bojovnosť. Našťastie herná kvalita bola na našej strane, ale aj tak sme sa obávali o výsledok druhého zápasu do poslednej chvíle. Musíme pridať v nasadení a poučiť sa z chýb, ktoré tak často robíme. Je to hlavne nestabilné podanie a neistá obrana v poli," skonštatoval po zápasoch tréner starších žiačok  Ladislav Ďuriško.

VK Junior 2012 Poprad -VK SNV 1:3 (26,–11,–15,–17) a 0:3 (20,11,15)

Na domácej pôde odohrali štvorkové volejbalistky už druhý turnaj. „Dievčatá potvrdili trend z prvého turnaja, kde vyhrali tiež oba zápasy. Dnes si zahrali všetky dievčatá a vidno, že už čosi natrénovali. Som rád, že bolo vidieť snahu po výkone, bojovnosť a povzbudzovanie z lavičky. Majú dobre našliapnuté na postup do prvej 6-ky," zhodnotil Ľudovít Švihla, asistent trénerky mladších žiačok-4.

Zostava: Košová, Sitková, Retterová, Tökölyová, Kleinová, Labancová, Siváková, Stanková, Slivková

Mladšie žiačky – 4: turnaj v Spišskej Novej Vsi

  • VK SNV – Košice 2:0 (12,17)
  • VK SNV– Poprad 2:1 (15,–17,9)

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Parádne sa darí aj spišskonovoveským karatistom. Kliknite na galériu.

Spišskonovoveskí karatisti opäť zabodovali
5
Galéria
Zdroj: Karate klub IGLOW

Hl. foto: mladšie žiačky- 4 doma proti Košiciam

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM