JAB Rôzne

Najklikanejšie články celého týždňa: Pozrite si ich v jednom balíku

Obzrite sa spolu s nami za končiacim sa týždňom. Prinášame vám v jednom balíku päť správ, ktoré počas neho našich čitateľov zaujali najviac.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie články celého týždňa: Pozrite si ich v jednom balíku
Zdroj: Dnes24.sk

Veľký úspech najmladších volejbalistiek

V doterajšej volejbalovej histórii nemal „trojkový“ volejbal na klubovej úrovni vyvrcholenie na M-SR. Až v tejto ligovej sezóne 2016/2017 sa po prvý raz hralo finále vo Zvolene, kam postúpilo najlepších 8 družstiev z celého Slovenska. Na historicky prvých majstrovstvách naše najmladšie volejbalistky vybojovali zlato.

Paráda, akú inde nenájdete

Spišská Nová Ves sa opäť môže popýšiť parádnou novinkou. V širšom centre mesta vznikla vďaka nadaným umelcom zaujímavá Street/Spiš art galéria. Diela typické pre naše mesto môžu obyvatelia a návštevníci obdivovať v akomkoľvek čase.

Testovanie deviatakov

Ani tento rok sa deviataci nevyhli celoslovenskému testovaniu. Testy zo slovenského jazyka a literatúry či matematiky si napísali aj žiaci novoveských škôl. Ako sa im darilo si môžete pozrieť v našom rebríčku.

Nový cenník na kúpalisku

Obdobie letných radovánok sa pomaly začína a výnimkou nie je ani naše mesto. Kúpalisko v Spišskej Novej Vsi si naplánovalo štart letnej sezóny už na tento víkend. Priniesli sme vám tohtoročný cenník vstupného.

Perfektné číslo od gymnazistov z Javorky

Tretí ročník vlastného festivalu s názvom Prvosienka gymnazisti z Javorky odpálili naplno. Študenti si okrem iných čísel nacvičili aj náročnú skladbu od americkej vokálnej hudobnej skupiny Pentatonix a predviedli číslo, za ktoré si zaslúžia klobúk dolu.

Foto:ilustračné

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM