Krimi

Najskôr jedno nepríjemné prekvapenie, vzápätí druhé: Policajti v Spišskej stopli mitsubishi, vodič putoval do cely

Muži zákona stopli na Cintorínskej ulici v Spišskej Novej Vsi auto značky Mitsubishi, ktoré šoféroval Patrik (32). Počas kontroly však podľa polície zistili, že mladý muž by za volantom sedieť vôbec nemal a to navyše ešte nebolo všetko...

Ilustračný obrázok k článku Najskôr jedno nepríjemné prekvapenie, vzápätí druhé: Policajti v Spišskej stopli mitsubishi, vodič putoval do cely
Zdroj: Dnes24.sk

Spišskonovoveskí policajti v stredu krátko po 16,30 hodine zastavili a kontrolovali vodiča, ktorý viedol po ulici Cintorínskej v smere na Markušovskú cestu v Spišskej Novej Vsi, auto značky Mitsubishi Pajero.

„Počas kontroly zistili, že vodič viedol auto aj napriek tomu, že má okresným súdom uložený zákaz činnosti viesť motorové vozidlá na dobu 72 mesiacov (do augusta 2021). Policajti vodiča vyzvali, aby sa podrobil dychovej skúške na zistenie požitia alkoholu, pri ktorej mu následne namerali hodnotu 0,95 mg/l alkoholu v dychu (1,98 promile),“ povedal krajský policajný hovorca Alexander Szabó.

Patrika (32) z okresu Spišská Nová Ves obvinil poverený príslušník policajného zboru z prečinov marenia výkonu úradného rozhodnutia a ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Mladík bol umiestnený do cely policajného zaistenia. V prípade dokázania viny mu hrozí až dvojročné väzenie.

Môže vás zaujímať:

Naháňačka v našom okrese: Policajti prenasledovali motorkára, svoju jazdu napokon nezvládol!

V Smižanoch sa odohrala ďalšia tragédia na železnici: Muž na mieste podľahol zraneniam po zrážke vlakom!

foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM