JAB Rôzne

Najväčšia spišskonovoveská materská škola oslavovala Deň rodiny, FOTO a VIDEO

Viac ako 150 detí potešilo svojím vystúpením rodičov či starých rodičov. V materskej škole na Stolárskej ulici sa konalo milé podujatie venované rodine.

Zdroj: Dnes24.sk

Vo štvrtkové popoludnie sa v materskej škole na Stolárskej ulici konala milá slávnosť. Pani učiteľky spolu s deťmi pripravili pre rodičov a starých rodičov podujatie s názvom Deň rodiny.

„Bol deň matiek, teraz sa blíži deň otcov. Pretože tých sviatkov je v máji a v júni viac, rozhodli sme sa to spojiť do jedného celku a pripravili sme Deň rodiny,“ povedala riaditeľka materskej školy Zlata Horváthová s tým, že s podujatím čakali na pekné počasie, lebo chceli, aby prebehlo vonku.

Ako spomenula riaditeľka pred vystúpením, na škôlkarskom pódiu sa predstaví 156 detí, ktoré budú hlavne tancovať a spievať. „Verím, že niektorí rodičia budú milo prekvapení, lebo hlavne tie najmenšie triedy budú mať v dnešný deň premiéru,“ dodala. Súčasťou slávnostného popoludnia bola aj výstava prác detí, ktorú na túto tému pripravili.

Po skončení pestrého a milého programu, počas ktorého sa predviedli všetky triedy materskej školy, dostali rodičia aj malé prekvapenie v podobe darčekov, ktoré si pre nich ich ratolesti pripravili.

Slávnostné popoludnie škôlkarov na sídlisku Západ si môžete pozrieť aj v našich galériách.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Zachytené objektívom: MŠ Stolárska oslavovala Deň rodiny
27
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM