JAB Rôzne

Nápad, ktorý nemá chybu a spríjemní vám deň: Kde v okolí Spišskej môžete zažiť Bubble day?

Predstavte si moment, počas ktorého ulice zaplavia stovky až tisícky pestrofarebných bublín. Takýto okamih si môžete vychutnať aj neďaleko Spišskej. Bubble day bude prebiehať v týchto mestách...

Ilustračný obrázok k článku Nápad, ktorý nemá chybu a spríjemní vám deň: Kde v okolí Spišskej môžete zažiť Bubble day?
Zdroj: Dnes24.sk

Študenti prišli pred rokom s originálnym nápadom, zaplniť slovenské mestá bublinami. Priamo v Spišskej sa síce deň bublín konať nebude, ale môžete si ho vychutnať v okolitých mestách.

Milovníci bublín a bublifukov zo Spišskej, tak môžu zájsť do blízkeho Popradu, Rožnavy, alebo do Košíc, kde sa v utorok 25. augusta o 16:00 sa uskutoční druhý ročník tohto nevšedného podujatia, do ktorého sa môžu zapojiť malí i veľkí, jednotlivci aj rodiny.

Stretnú sa s bublifukom v ruke, aby spoločne vyslali k oblohe nespočetné množstvo bublín. Podľa mladých bubliny vytvoria očarujúcu atmosféru a spríjemnia okoloidúcim letné horúce dni.

„Druhý ročník Bubble day so sebou nesie aj novú myšlienku a to, že je Bez hraníc,“ uvádzajú organizátori podujatia, ktorí vysvetlili, že nejde len o podujatie, ale o myšlienku, ktorá búra bariéry, posúva hranice a prináša nové priateľstvá.

Nakoľko Deň bublín sa tento rok uskutoční aj za hranicami Slovenska, napríklad v Londýne, či v Benátkach, bude tak mať medzinárodný charakter.

Foto a video: Bubble day

Pestrofarebné bubliny rôznych veľkostí vám spríjemnia deň...
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM