JAB Krimi

Praktickú lekárku na sídlisku Západ čakal šok: Prišla do ambulancie a vtedy to zbadala!

Naozaj nepríjemné ráno čakalo na všeobecnú lekárku na sídlisku Západ v Spišskej Novej Vsi. Tá po príchode do ambulancie spozorovala dych vyrážajúci výjav.

Ilustračný obrázok k článku Praktickú lekárku na sídlisku Západ čakal šok: Prišla do ambulancie a vtedy to zbadala!
Zdroj: Dnes24.sk

Podľa slov praktickej lekárky pre dospelých, ktorá má ambulanciu na sídlisku Západ, ju v sobotu ráno čakalo nepríjemné prekvapenie. Ako povedala pre náš portál, pracovníci susednej lekárne ju upozornili na otvorené okno a preto sa prišla presvedčiť, či je všetko v poriadku.

Po príchode do ambulancie ju však čakal pohľad na smutný výjav: veľký neporiadok a vyhádzané zásuvky. A na pracovnom stole chýbal počítač.

Ako uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová, v noci zo 17. na 18. júna sa doposiaľ neznámy páchateľ vlámal do lekárskej ordinácie, odkiaľ odcudzil počítač v hodnote približne 1 300 eur.

„V tejto súvislosti vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi začal trestné stíhanie pre zločin krádeže (trestná sadzba až na 10 rokov). Polícia po páchateľovi a odcudzenej veci pátra,“ uzavrela Mésarová.

Môže vás zaujímať:

Nehoda pri Spišskej: Kiu prevrátilo na strechu, policajtov čakalo nepríjemné prekvapenie!

Dramatické momenty v Slovenskom raji: Mladík (20) oznámil, že chce skoncovať so životom

FOTO: Lekárku v Spišskej Novej Vsi čakal dych vyrážajúci výjav
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM