JAB Rôzne

Prehľad najklikanejších článkov týždňa: Čo Novovešťanov zaujalo najviac?

Ďalší augustový týždeň už finišuje. Počas neho sme vám priniesli všakovaké články zo Spišskej a okolia. Toto sú tie, ktoré vás zaujali najviac.

Ilustračný obrázok k článku Prehľad najklikanejších článkov týždňa: Čo Novovešťanov zaujalo najviac?
Zdroj: Dnes24.sk

Spišský pohár sa blíži

Novoveskí hokejisti opäť vykorčuľovali na ľad a okrem prípravných zápasov ich onedlho čaká aj boj o Spišský pohár v ktorom si sily zmerajú štyri hokejové mužstvá vrátane nášho. Prinášame vám presný rozpis zápasov.

Projekt pre stredoškolákov

Známa firma Embraco v Spišskej Novej Vsi sa rozhodla zamerať na mladých ľudí. Pripravuje druhý grantový program s názvom iNOVEum, ktorý bude zameraný na stredoškolákov. Cieľom je rozvoj individuálneho, inovatívneho a kritického myslenia u študentov.

Novinka nie len pre writerov

Dobrá správa pre writerov, street-art umelcov, ale i začiatočníkov a mladé talenty. V našom meste otvoria prvú celoročnú legálnu graffiti stenu. Ako bude fungovať a čo všetko môžete zažiť pri jej otvorení?

Okolím Spišskej na bicykli

Krásne zážitky či rodinné výlety sa dajú zažiť počas letného obdobia aj na bicykloch. Vybrali sme pre vás 5 zaujímavých cyklotrás v okolí Spišskej pri ktorých si zlepšíte svoju kondičku a spoznáte výnimočné miesta nášho kraja.

Zábery plné fantázie

Novovešťan Filip Parajňák má 22 rokov a ako svoje hobby si vybral fotografovanie. No jeho zábery nie sú úplne obyčajné. Ako prezradil jeho fantázia funguje na 125 percent. O tom čo vlastne fotí a ako sa k tomu dostal sa dozviete v rozhovore.

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM