JAB Rôzne

Pútali pozornosť Novovešťanov počas uplynulých dní: Top témy týždňa v jednej kocke

Ani tento týždeň sa život v Spišskej Novej Vsi nezastavil. A Novovešťania sa o dianie vo svojom meste zaujímali. Spomedzi všetkých tém vyberáme tie, ktoré najviac upútali pozornosť našich čitateľov. Čo bolo v Spišskej na pretrase?

Ilustračný obrázok k článku Pútali pozornosť Novovešťanov počas uplynulých dní: Top témy týždňa v jednej kocke
Zdroj: Dnes24.sk

Ani sme sa nenazdali a je tu koniec ďalšieho májového týždňa. Rovnako ako vo svete sa i v našom meste neustále niečo deje. Na spravodajskom portáli Spišská 24 vás o tom pravidelne informujeme. Ktoré témy spomedzi všetkých boli počas uplynulého týždňa tie najčítanejšie?

Novinka v nemocnici

Dlhoročný problém, ktorý trápil vedenie nemocnice. Šmykľavá a popraskaná dlažba pred vstupom do nemocnice sa stala po desiatkach rokoch minulosťou. Ako vyzerá a či sa dočkáme aj jej pokračovania sa dozviete TU.

Spestrenie výkladov

Každý rok v máji sa budúci maturanti v našom meste postarajú o spestrenie námestia svojimi tablami. Výnimkou nebol ani tento rok. Finišujúci študenti dokazujú, že im nechýba kreativita a ich diela pri prechádzke našim mestom na seba pútajú pozornosť.

Prestížne ocenenie

Okrem lekárov sú dôležitou súčasťou každej nemocnice či ambulancie aj zdravotné sestry. Tak je to aj v Spišskej Novej Vsi. Prestížne a čestné ocenenie Biele srdce za svoju prácu a obetavosť ich tento rok dostalo až šesť. Viac sa dozviete v článku.

Poriadne prekvapko

Výmenné pobyty na oranžovom gymnáziu v Spišskej Novej Vsi už majú dlhoročnú tradíciu. Niektorí žiaci zo Školskej si majú možnosť každý rok vyskúšať, aké je to žiť a zároveň študovať v rôznych krajinách celého sveta. Na oplátku zasa zahraniční študenti chodia študovať k nám. Aký šok zažil Rafael z Brazílie po príchode do Spišskej nám prezradil on sám.

Zábery, ktoré nemajú chybu

Zaľúbené páriky siahajú čoraz častejšie po originálnych svadobných fotkách. O tom, že takýto trend zažívajú aj tie v Spišskej a okolí ste sa mohli presvedčiť nedávno. Pre dokonalý záber a originálnu fotku sú schopní spraviť naozaj všeličo.

foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM