JAB Rôzne

Správy, ktoré pútali záujem: 5 najklikanejších článkov týždňa

Ďalší septembrový týždeň už finišuje. Čo našich čitateľov zaujalo najviac? Pozrite si v jednom balíku 5 najklikanejších článkov tohto týždňa.

Ilustračný obrázok k článku Správy, ktoré pútali záujem: 5 najklikanejších článkov týždňa
Zdroj: Dnes24.sk

Perličky malých Novovešťanov

Vtipné výroky, či brbty, ktoré vznikajú pri rôznych situáciách, patria k životu a dokážu vyčarovať úsmev na perách. Svoje by o tom vedeli povedať aj učiteľky materských škôl. Prezradili nám pár z nich, ktoré vás zaručene pobavia.

Romantika od kapely Smola a Hrušky

Známa spišskonovoveská kapela prišla opäť s novou pesničkou aj videoklipom. Romantický klip sa nakrúcal v romantickom prostredí Slovenského raja.

Novinky z nemocnice

Dobré správy sme vám priniesli aj zo spišskonovoveskej nemocnice. Chystajú sa tam totižto ďalšie rekonštrukčné práce. Toto sú najbližšie plány nám prezradili kompetentní.

Klip v centre mesta

V Spišskej Novej Vsi môžete zažiť zaujímavé momenty. Známa kapela sa totižto priamo v centre nášho mesta rozhodla nakrúcať nový videoklip. Vy sa môžete stať jeho súčasťou.

Zábery, ktoré stoja za to

Svadobné fotky sú na pamiatku veľkého dňa. Páry si napríklad vyberajú aj miesta, ktoré preferujú i v živote a neboja sa ani neobyčajnosti. Pre svadobné fotky sú ochotní spraviť všakovaké veci a dokonca ísť aj niekoľko hodín pešo. Pozrite si, spojenie romantiky a úžasnej prírody.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM