Monika Földešiová Kultúra

Tip na knihu: Zomrela a potom sa vrátila späť!

Aké je to zomrieť, zažiť chvíľu „tam, na druhej strane“ a potom sa vrátiť späť? Niektorí to zažili a len málo z nich tak intenzívne, že o tom dokážu písať farbisto a uveriteľne. Toto je kniha, ktorá vás prekvapí svojou otvorenosťou, úprimnosťou a neskutočným opisom toho, čo je „na druhej strane".

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Zomrela a potom sa vrátila späť!
Zdroj: Dnes24.sk

Mary sa vybrala s manželom na dovolenku do Južnej Ameriky a pri splavovaní rieky sa kajak, v ktorom sedela, zakliesnil pod vodopádom a uväznil ju pod silným prúdom vody. Napriek zúfalému úsiliu priateľov ostala pod vodou pridlho… Utopila sa. Zomrela a ako si vtedy uvedomil aj jej manžel, odišla do neba.
Po krátkej chvíli oživovania ju však vrátili späť. „Do pozemského života som sa vrátila s ťažko poranenými nohami a vážnymi pľúcnymi problémami,“ spomína Mary C.Nealová. V nemocnici ležala vyše mesiaca a ešte dlhšie bola pripútaná na vozík. Ako chirurgička na ortopédii začala pracovať po viac ako šiestich mesiacoch. Teraz napísala knihu o svojej „návšteve“ za hranicou smrti.

Výlet do neba je skutočný príbeh. Podivuhodné rozprávanie lekárky o smrti, nebi, anjeloch a návrate späť. „Mnohí hovorili o mojej nehode ako o čomsi strašnom, tragickom. Pre mňa to však bol jeden z najväčších darov, aké som kedy dostala,“ tvrdí lekárka. Na sériu udalostí súvisiacich s nehodou a potom s uzdravením sa podľa nej nemožno pozerať inak ako na zázrak. Okrem toho, že sa jej dostalo výsady nazrieť do neba, niekoľko týždňov po návrate prežívala intenzitu Božieho sveta a rozprávala sa s anjelmi.

Mary Nealová podrobne opisuje svoje pocity, komunikáciu s anjelmi a hlboké sklamanie, keď si uvedomila, že jej čas ešte neprišiel. Náhly a nečakaný osobný zážitok neba, vedomie Božej blízkosti a pochopenie zmyslu svojho bytia na zemi autorke zásadne zmenilo život.

Výlet do neba je pozoruhodný príbeh jej duchovnej cesty, je rozprávanie o tom, čo prežívala, keď odchádzala zo života do smrti, potom do večného života a napokon sa vrátila späť. Približuje nádej, krásu a prísľuby neba, obohacuje čitateľa vo viere a privádza bližšie k Bohu.
*** „Neopísala som podrobnosti svojho života preto, aby ich opakovali druhí,“*** odkazuje odborníčka, ktorá o svojich zážitkoch rozprávala v celonárodných médiách. „Chcela som ukázať, že ak človek dokáže zmeniť vieru v dôveru, môže riešiť každý problém s pocitom vďačnosti a radosti.“ Prečítajte si úryvok z novinky Výlet do neba.

Kniha Výlet do neba

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM