JAB Rôzne

Top 5 najčítanejších článkov týždňa: Tieto správy Novovešťanov zaujali najviac

Urobte si rýchly prehľad o tom najzaujímavejšom. Aké správy počas tohto týždňa zaujali našich čitateľov najviac? Pozrite si našu TOP 5.

Ilustračný obrázok k článku Top 5 najčítanejších článkov týždňa: Tieto správy Novovešťanov zaujali najviac
Zdroj: Dnes24.sk

Dominanta Spišskej

V strede mesta sa vypína kostolná veža, ktorá okrem toho, že je dominantou nášho mesta je známa na celom Slovensku ako tá najvyššia. My sme vám priniesli o nej však iné zaujímavosti o ktorých ste možno ani netušili.

Nový cyklochodník

Budovanie Hornádskej cyklotrasy dostáva reálne kontúry. Na nábreží Hornádu vládne už niekoľko dní čulý pracovný ruch. Kedy sa budeme môcť tešiť na novú cyklotrasu sa dozviete v článku.

Neporiadok na sídliskách

Neporiadok, ktorý bije do oči. Po stiahnutí veľkoobjemových kontajnerov obyvatelia sídlisk kladú odpad k bežným kontajnerom a nevyzerá to veľmi dobre veď posúďte sami.

Ďalší rekord mesta

Po najvyššej kostolnej veži, najdlhšej obloženej bagete či najdlhšej papierovej reťazi sa Spišská stala opäť dejiskom ustanovujúceho rekordu. Tentokrát ho vytvorilo takmer 5000 žiakov základných a materských škôl. V jednom čase sa pokúsili vypiť čo najviac litrov mlieka. Takto im to išlo.

Bodovala na Miss Folklór

Krásna Novovešťanka Jeanette sa zúčastnila zaujímavej súťaže krásy. Miss Folklór sa konal začiatkom septembra vo Východnej. 11 finalistiek, ktoré majú blízko k tradíciám a folklóru, ukázali, čo vedia a zabojovali o tento titul. Jeannete si vyslúžila titul 2.vicemiss.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM