JAB Rôzne

TOP klikané videá na internete zo Spišskej: Evidentne máme radi hudbu, kolotoče a šikovných chalanov

Už niekoľko rokov je tu doba internetu a technika sa posúva vpred míľovými krokmi. Takmer každý mobil poskytuje možnosť kvalitného nahrávania a za ten čas sa na internete objavilo množstvo zaujímavých videí aj zo Spišskej Novej Vsi. Pozrite si tie najklikanejšie z portálu Youtube. :-)

Ilustračný obrázok k článku TOP klikané videá na internete zo Spišskej: Evidentne máme radi hudbu, kolotoče a šikovných chalanov
Zdroj: Webnoviny.sk

Upozorňujeme, že 5 vybratých TOP videí zo Spišskej Novej Vsi nepredstavuje reálny rebríček najklikanejších videí. Nie sú tu zaradené videá vyprodukované médiami, či videá z akcií. Rovnako sme vynechali aj nedôstojné videá vo vzťahu k „účinkujúcim“ a do výberu sme nezaradili ani tie, ktoré nie sú obsahom vhodné pre mladších. Niektoré sme taktiež mohli omylom prehliadnuť.

Čo teda nájdete v tomto výbere? Podľa zobrazení Spišiakov láka najviac hudba rôzneho štýlu. Suverénne vedie video dvoch chalanov z roku 2011 s viac, ako 60 tisíc pozretiami. Bodovalo aj video hip hopového zoskupenia (2006) či nedávno natočené Happy Spišská Nová Ves (2014). Úspech malo aj video z roku 2010, kde autora fascinoval kolotoč na Spišských trhoch. V neposlednom rade Spišiakov zaujali aj šikovný parkouristi (2011), ktorí si takto užívali leto.

Foto: ilustračné

Najklikanejšie videá na youtube v Spišskej
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM