JAB Hokej

Po dvoch finálových zápasoch doma si zahrali naši hokejisti v Detve. Zápas však nevyšiel podľa očakávaní. Súperovi sa nám nepodarilo dať ani jeden gól.

Ilustračný obrázok k článku U súpera to Novovešťanom nevyšlo: Do detvianskej bránky sme nenasúkali ani jediný gól

V tohtoročnom play-off Spišiaci prvýkrát prehrávajú v sérii. Do tejto situácie sme sa dostali po včerajšom zápase s Detvou. Prvú tretinu sme síce skončili za stavu 0:0 no v druhej a tretej tretine mali navrch súperi. Štvrtý vzájomný duel odohrajú dnes opäť na pôde Detvy.

Góly a asistencie: 23. Kanaet (Zorvan, Parkhouse), 29. Žilka (Hataš, Pač), 29. Themár (Říha, Fekiač), 48. Themár (Říha, Predajniansky)

HC 07 Detva – HK Spišská Nová Ves 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)

Stav série: 2:1